Kampprogram Åpningscup 2017

  • torhh

Velkommen til Årstad håndball sin Åpningscup!

Kampprogrammet er nå klart – last ned kronologisk liste over samtlige kamper her  < Alle-kamper > på pdf-format.

Her er hele kampprogrammet:

Lørdag 19. August 2017
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
10.00 1 1 DA 1 Bjørnar Tertnes
2 2 DA 2 Bergen HK 2 Årstad 1
3 3 DA 3 Viking Bergen HK 1
1050 1 4 HA Viking 1 Viking 2
2 5 HA Bergen Vest Bjørnar
3
1140 1 6 DA 1 Årstad 2 Bjørnar
2 7 DA 2 Os Bergen HK 2
3 8 DA 3 Bergen HK 1 Voss
1230 1 9 HA Åsane Viking 1
2 10 HA Viking 2 Bergen Vest
3
1320 1 11 DA 1 Tertnes Årstad 2
2 12 DA 2 Årstad 1 Os
3 13 DA 3 Voss Viking
1410 1 14 HA Bjørnar Åsane
2 15 HA Bergen Vest Viking 1
Søndag 20. August 2017
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
11:00 1 16 DA 1/8 nr 3 p 1 nr 3 p 2
2 17 DA KV nr 1 p 1 nr 2 p 2
3 18 HA Åsane Bergen Vest
1200 1 19 DA KV nr 1 p 2 nr 3 p 3
2 20 HA Bjørnar Viking 2
3 21 DA KV nr 2 p 1 nr 2 p 3
1250 1 22 DA KV nr 1 p 3 vk 16
2
3
1340 1 23 HA Viking 1 Bjørnar
2 24 HA Viking 2 Åsane
3
1430 1 25 DA SEM vk 19 vk 21
2 26 DA SEM vk 17 vk 22
3
1520 1 27 HA SEM nr 1 i pulje nr 4 i pulje
2 28 HA SEM nr 2 i pulje nr 3 i pulje
3
1610 1 29 DA FIN vk 25 vk 26
1700 1 30 HA FIN vk 27 vk 28
Tirsdag 22. august 2017
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
17:00 1 35 J16 2 Årstad Vadmyra 2
2 36 J16 2 Bjarg 2 Bønes 1
3 37 J16 3 Vadmyra 1 Bergen HK 1
1725 1 38 J16 4 Fana Tertnes
2 39 J16 1 Søreide Bjarg 1
3 40 J16 1 Sotra Bergen HK 2
1755 1 41 G16 1 Bjørnar Bønes 2
2 42 G16 2 Bønes 1 Bønes G15
3 43 J16 2 Bønes 1 Årstad
1820 1 44 J16 2 Vadmyra 2 Bjarg 2
2 45 J16 3 Voss Vadmyra 1
3 46 J16 4 Bønes 2 Fana
1850 1 47 J16 1 Bjarg 1 Sotra
2 48 J16 1 Bergen HK 2 Søreide
3 49 G16 1 Gneist 2 Bjørnar
1915 1 50 G16 2 Bønes G15 Gneist 1
2 51 J16 2 Bønes 1 Vadmyra 2
3 52 J16 2 Årstad Bjarg 2
1945 1 53 J16 4 Tertnes Bønes 2
2 54 J16 3 Bergen HK 1 Voss
3 55 J16 1 Søreide Sotra
2010 1 56 J16 1 Bergen HK 2 Bjarg 1
2 57 G16 1 Bønes 2 Gneist 2
3 58 G16 2 Gneist 1 Bønes 1
Onsdag 23. August 2017
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
16.45 1 59 J15 1 Vadmyra Bønes 2
2 60 J15 1 Fana 1 Gneist
3 61 J15 2 Bønes 3 Tertnes
1710 1 62 J15 2 Årstad 1 Askøy 1
2 63 J15 3 Bønes 1 Årstad 2
3 64 J15 3 Askøy 2 Nordnes
1740 1 65 J15 4 Bergen HK 1 Askøy 3
2 66 J15 4 Fana 2 Sund
3 67 J15 1 Bergen HK 2 Vadmyra
1805 1 68 J15 1 Bønes 2 Fana 1
2 69 J15 2 Tertnes Årstad 1
3 70 J15 2 Askøy 1 Bønes 3
1835 1 71 J15 3 Nordnes Bønes 1
2 72 J15 3 Årstad 2 Askøy 2
3 73 J15 4 Sund Bergen HK 1
1900 1 74 J15 4 Askøy 3 Fana 2
2 75 J15 1 Gneist Bergen HK 2
3 76 J15 1 Vadmyra Fana 1
1930 1 77 J15 2 Tertnes Askøy 1
2 78 J15 2 Årstad 1 Bønes 3
3 79 J15 3 Bønes 1 Askøy 2
1955 1 80 J15 3 Nordnes Årstad 2
2 81 J15 1 Bønes 2 Gneist
3 82 J15 1 Fana 1 Bergen HK 2
2025 1 83 J15 4 Fana 2 Bergen HK 1
2 84 J15 4 Sund Askøy 3
3
2055 1 85 J15 1 Bergen HK 2 Bønes 2
2 86 J15 1 Gneist Vadmyra
Torsdag 24. august 2017
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
17.00 1 87 J13 1 Bjarg Kringlebotn 1
2 88 J13 1 Kjøkkelvik 1 Sund 2
3 89 J13 2 Bergen HK Sotra 1
1720 1 90 J13 2 Årstad 1 Kjøkkelvik 2
2 91 J13 3 Bønes 1 Sotra 2
3 92 J13 3 Sund 1 Årstad 2
1745 1 93 J13 4 Bønes 2 Sotra 3
2 94 J13 4 Sædalen Søreide 1
3 95 J13 5 Kringlebotn 2 Nordnes
1810 1 96 J13 5 Bønes 3 Søreide 2
2 97 J13 1 Sund 2 Bjarg
3 98 J13 1 Kringlebotn 1 KJøkkelvik 1
1830 1 99 J13 2 Kjøkkelvik 2 Bergen HK
2 100 J13 2 Sotra 1 Årstad 1
3 101 J13 3 Årstad 2 Bønes 1
1855 1 102 J13 3 Sotra 2 Sund 1
2 103 J13 4 Sotra 3 Sædalen
3 104 J13 4 Søreide 1 Bønes 2
1920 1 105 J13 5 Bønes 3 Kringlebotn 2
2 106 J13 5 Søreide 2 Nordnes
3 107 J13 1 Sund 2 Kringlebotn 1
1940 1 108 J13 1 Bjarg Kjøkkelvik 1
2 109 J13 2 Bergen HK Årstad 1
3 110 J13 2 Sotra 1 Kjøkkelvik 2
2005 1 111 J13 3 Bønes 1 Sund 1
2 112 J13 3 Årstad 2 Sotra 2
3 113 J13 4 Sotra 3 Søreide 1
2030 1 114 J13 4 Bønes 2 Sædalen
2 115 J13 5 Nordnes Bønes 3
3 116 J13 5 Kringlebotn 2 Søreide 2
Fredag 25. august 2017
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
17.00 1 117 J14 1 Bjarg 1 Fana 2
2 118 J14 1 Tertnes 2 Vadmyra
3 119 J14 2 Bønes 1 Mathopen
1720 1 120 J14 2 Sædalen Bjarg 2
2 121 J14 3 Tertnes 1 Bønes 3
3 122 J14 3 Nordnes Årstad
1745 1 123 J14 4 Nore Neset Fana 1
2 124 J14 5 Gneist Os
3 125 G14 Kringlebotn Nordnes/Viking
1805 1 126 G14 Sædalen Årstad
2 127 J13 6 Gneist Årstad 3
3 128 J14 1 Vadmyra Bjarg 1
1830 1 129 J14 1 Fana 2 Tertnes 2
2 130 J14 2 Mathopen Sædalen
3 131 J14 2 Bjarg 2 Bønes 1
1850 1 132 J14 3 Årstad Tertnes 1
2 133 J14 3 Bønes 3 Nordnes
3 134 J14 4 Dale Nore Neset
1915 1 135 J14 5 Os Bønes 2
2 136 G14 Dale Kringlebotn
3 137 G14 Sædalen Nordnes/Viking
1935 1 138 J13 6 Dale Gneist
2 139 J14 1 Bjarg 1 Tertnes 2
3 140 J14 1 Fana 2 Vadmyra
2000 1 141 J14 2 Sædalen Bønes 1
2 142 J14 2 Mathopen Bjarg 2
3 143 J14 3 Årstad Bønes 3
2020 1 144 J14 4 Fana 1 Dale
2 145 J14 3 Nordnes Tertnes 1
3 146 J14 5 Bønes 2 Gneist
2045 1 147 J13 6 Årstad 3 Dale
2 148 G14 Årstad Dale
3 149 G14 Kringlebotn Sædalen
Lørdag 26. august 2017
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
08.00 1 150 J12 1 Gneist Lynvingene 1 Bjarg 2
2 151 J12 1 Kjøkkelvik 1 Tertnes 2
3 152 J12 2 Fana 1 Årstad 1
820 1 153 J12 2 Gneist Lynvingene 2 Bønes 2
2 154 J12 3 Gneist Super 1 Mathopen 1
3 155 J12 3 Sund Bergen HK
845 1 156 J12 4 Gneist Super 2 Mathopen 2
2 157 J12 4 Fana 2 Tertnes 1
3 158 J12 5 LøvHam 1 Mathopen 3
905 1 159 J12 5 Bønes 1 Knarvik
2 160 J12 6 LøvHam 3 Bjarg 1
3 161 J12 6 Kjøkkelvik 2 Årstad 2
925 1 162 J12 7 LøvHam 2 Nordnes
2 163 J12 1 Bjarg 2 Kjøkkelvik 1
3 164 J12 1 Tertnes 2 Gneist Lynvingene 1
950 1 165 J12 2 Bønes 2 Fana 1
2 166 J12 2 Årstad 1 Gneist Lynvingene 2
3 167 J12 3 Bergen HK Mathopen 1
1010 1 168 J12 3 Gneist Super 1 Sund
2 169 J12 4 Tertnes 1 Gneist Super 2
3 170 J12 4 Mathopen 2 Fana 2
1035 1 171 J12 5 Knarvik LøvHam 1
2 172 J12 5 Mathopen 3 Bønes 1
3 173 J12 6 Årstad 2 LøvHam 3
1055 1 174 J12 6 Bjarg 1 Kjøkkelvik 2
2 175 J12 7 Nordnes Dale
3 176 J14 1/8 nr 1 p 4 nr 3 p 5
1120 1 177 J14 1/8 nr 2 p 1 nr 3 p 4
2 178 J14 1/8 nr 2 p 2 nr 2 p 4
3 179 J14 1/8 nr 2 p 3 nr 2 p 5
1145 1 180 G14 Nordnes/Viking Årstad
2 181 G14 Dale Sædalen
3 182 J12 1 Bjarg 2 Tertnes 2
1205 1 183 J12 1 Kjøkkelvik 1 Gneist Lynvingene 1
2 184 J12 2 Bønes 2 Årstad 1
3 185 J12 2 Gneist Lynvingene 2 Fana 1
1230 1 186 J12 3 Mathopen 1 Sund
2 187 J12 3 Bergen HK Gneist Super 1
3 188 J12 4 Tertnes 1 Mathopen 2
1250 1 189 J12 4 Fana 2 Gneist Super 2
2 190 J12 5 LøvHam 1 Bønes 1
3 191 J12 5 Knarvik Mathopen 3
13:15 1 192 J12 6 Kjøkkelvik 2 LøvHam 3
2 193 J12 6 Årstad 2 Bjarg 1
3 194 J12 7 Dale LøvHam 2
1340 1 195 J14 KV nr 1 p 1 vk 179
2 196 J14 KV nr 1 p 2 vk 176
3 197 J14 KV nr 1 p 3 vk 178
1405 1 198 J14 KV nr 1 p 5 vk 177
2 199 G14 Nordnes/Viking Dale
3 200 G14 Årstad Kringlebotn
1435 1
2
3
1510 1 201 J14 SEM vk 195 vk 196
2 202 J14 SEM vk 197 vk 198
3
1535 1 203 G14 SEMI nr 1 i pulje nr 4 i pulje
2 204 G14 SEMI nr 2 i pulje nr 3 i pulje
3
Søndag 27. august 2017
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
10:00 1 205 G12 1 Bergen HK 1 Gneist 2
2 206 G12 2 Gneist 1 Bergen HK 2
3 207 G12 2 Bønes 2 Tertnes
1020 1 208 G12 3 Bønes 1 Fana
2 209 J12 1/8 nr 2 p 1 nr 3 p 7
3 210 J12 1/8 nr 1 p 2 nr 2 p 3
1045 1 211 J12 1/8 nr 1 p 3 nr 2 p 4
2 212 J12 1/8 nr 1 p 4 nr 2 p 5
3 213 J12 1/8 nr 1 p 5 nr 2 p 6
1110 1 214 J12 1/8 nr 1 p 6 nr 2 p 7
2 215 J12 1/8 nr 1 p 7 nr 2 p 2
3 216 G12 1 Viking 1 Bergen HK 1
1135 1 217 G12 2 Tertnes Gneist 1
2 218 G12 2 Bergen HK 2 Bønes 2
3 219 G12 3 Fana Viking 2
1200 1 220 J12 KV nr 1 p 1 vk 210
2 221 J12 KV vk 211 vk 209
3 222 J12 KV vk 212 vk 214
1225 1 223 J12 KV vk 213 vk 215
2 224 G12 1 Gneist 2 Viking 1
3 225 G12 3 Viking 2 Bønes 1
1245 1 226 G12 2 Gneist 1 Bønes 2
2 227 G12 2 Tertnes Bergen HK 2
3 228 J13 1/8 nr 1 p 6 nr 2 p 5
1310 1 229 J13 1/8 nr 2 p 1 nr 2 p 4
2 230 J13 1/8 nr 2 p 2 nr 2 p 6
3 231 J13 1/8 nr 1 p 4 nr 2 p 3
1330 1 232 J13 1/8 nr 1 p 5 nr 3 p 6
2 233 J12 SEM vk 220 vk 222
3 234 J12 SEM vk 221 vk 223
1355 1 235 G12 KV nr 1 p 1 nr 3 p 3
2 236 G12 KV nr 1 p 2 nr 2 p 1
3 237 G12 KV nr 1 p 3 nr 3 p 1
1420 1 238 G12 KV nr 2 p 2 nr 2 p 3
2 239 J13 KV nr 1 p 1 vk 230
3 240 J13 KV nr 1 p 2 vk 228
1445 1 241 J13 KV nr 1 p 3 vk 229
2 242 J13 KV vk 231 vk 232
3 243 J15 KV nr 1 p 1 nr 2 p 2
1510 1 244 G12 SEM vk 235 vk 238
2 245 G12 SEM vk 236 vk 237
3 246 J15 KV nr 1 p 2 nr 2 p 3
15:35 1 247 J15 KV nr 1 p 3 nr 2 p 4
2 248 J15 KV nr 1 p 4 nr 2 p 1
3 249 G13 Årstad Bønes 1
1600 1 250 G13 Tertnes Bønes 2
2 251 J13 SEM vk 239 vk 242
3 252 J13 SEM vk 240 vk 241
1625 1 253 J16 1/8 nr 2 p 1 nr 3 p 2
2 254 J16 1/8 nr 2 p 2 nr 3 p 3
3 255 G13 Bønes 1 Gneist
1650 1 256 G13 Bønes 2 Årstad
2 257 J16 1/8 nr 2 p 3 nr 3 p 4
3 258 J16 1/8 nr 2 p 4 nr 3 p 1
1715 1 259 G13 Tertnes Gneist
2 260 J15 SEM vk 243 vk 247
3 261 J15 SEM vk 246 vk 248
1740 1 262 G13 Bønes 2 Bønes 1
2 263 J16 KV nr 1 p 1 vk 254
3 264 J16 KV nr 1 p 4 vk 253
1810 1 265 J16 KV nr 1 p 3 vk 258
2 266 J16 KV nr 1 p 2 vk 257
3 267 G13 Årstad Tertnes
1840 1 268 G13 Gneist Bønes 2
2 269 G16 KV nr 3 p 1 nr 2 p 2
3 269A G16 KV nr 2 p 1 nr 3 p 2
1905 1 270 J16 SEM vk 263 vk 265
2 271 J16 SEM vk 261 vk 264
3 272 G13 Bønes 1 Tertnes
1930 1 272A G16 SEM nr 1 p 1 vk 269
2 272B G16 SEM nr 1 p 2 vk 269A
3 272C G13 Gneist Årstad
Mandag 28. August 2017
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
17.00 1 273 J12 FIN vk 233 vk 234
1730 1 274 G12 FIN vk 244 vk 245
1800 1 275 J13 FIN vk 251 vk 252
1830 1 276 G13 FIN nr 1 i pulje nr 2 i pule
1900 1 277 J14 FIN vk 201 vk 202
1930 1 278 G14 FIN vk 203 vk 204
2000 1 279 J15 FIN vk 260 vk 261
2030 1 280 G16 FIN vk 272A vk 272B
2100 1 281 J16 FIN vk 270 vk 271
Fredag 1. september 2017
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
16.45 1 282 G10 2 Kringlebotn 2 Årstad 1
2 283 G10 2 Bjarg 2 Kjøkkelvik 1
3 284 J11 5 Bjarg 5 Gneist Stjerner 1
1700 1 285 J11 5 Fana Rød Bergen HK 2
2 286 J11 6 Gneist Stjerner 2 Bergen HK 1
3 287 J11 6 Søreide 2 Sund
1720 1 288 J11 7 Fana Hvit Nordnes
2 289 J11 8 Søreide 1 Årstad 2
3 290 J11 1 Bjarg 1 Tertnes 1
1735 1 291 J11 1 Bjørnar 1 Mathopen 1
2 292 J11 2 Bjarg 2 Gneist Panter 1
3 293 J11 2 Bjørnar 2 Årstad 1
1755 1 294 G10 1 Bjarg 1 Fyllingen 1
2 295 G10 1 Kringlebotn 1 Mathopen
3 296 G10 2 Kjøkkelvik 1 Kringlebotn 2
1810 1 297 G10 2 Årstad 1 Bjarg 2
2 298 J11 7 Nordnes Bjørnar 3
3 299 J11 8 Mathopen 3 Søreide 1
1830 1 300 J11 5 Bergen HK 2 Bjarg 5
2 301 J11 5 Gneist Stjerner 1         Fana Rød
3 302 J11 6 Sund Gneist Stjerner 2
1850 1 303 J11 6 Bergen HK 1 Søreide 2
2 304 J11 1 Tertnes 1 Bjørnar 1
3 305 J11 1 Mathopen 1 Bjarg 1
1910 1 306 J11 2 Årstad 1 Bjarg 2
2 307 J11 2 Gneist Panter 1 Bjørnar 2
3 308 G10 1 Fyllingen 1 Kringlebotn 1
1930 1 309 G10 1 Mathopen Bjarg 1
2 310 J11 7 Bjørnar 3 Fana Hvit
3 311 J11 8 Årstad 2 Mathopen 3
1950 1 312 G10 2 Årstad 1* Kjøkkelvik 1*
2 313 G10 2 Kringlebotn 2* Bjarg 2*
3 314 J11 5 Bjarg 5* Fana Rød*
2010 1 315 J11 5 Gneist Stjerner 1*       Bergen HK 2*
2 316 J11 6 Gneist Stjerner 2* Søreide 2
3 317 J11 6 Bergen HK 1* Sund*
2030 1 318 J11 7/8 Bjørnar 3* Mathopen 3*
2 319 J11 7/8 Fana Hvit* Søreide 1*
3 320 J11 7/8 Nordnes* Årstad 2*
2050 1 321 G10 1 Bjarg 1* Kringlebotn 1*
2 322 G10 1 Mathopen* Fyllingen 1*
3 323 J11 2 Bjørnar 2* Bjarg 2*
21:10 1 324 J11 2 Årstad 1* Gneist Panter 1*
2 325 J11 1 Tertnes 1* Mathopen 1*
3 326 J11 1 Bjarg 1* Bjørnar 1*
Lørdag 2. September 2017
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
08.00 1 327 J10 1 Fana Strek Bønes 1
2 328 J10 1 Kringlebotn Sotra
3 329 J10 2 Årstad 1 Mathopen Grønn
820 1 330 J10 2 Fana Ving Bjarg 1
2 331 J10 4 Gneist Hjellestad 2 Fana Brøyt
3 332 J10 4 Søreide Hvit Nordnes 1
840 1 333 J10 5 Bjarg 2 Bønes 2
2 334 J10 5 Fyllingen 2 Mathopen Hvit
3 335 J10 7 Gneist Pocahontas Bjarg 4
900 1 336 J10 7 Bergen HK 2 Nordnes 2
2 337 J10 1 Bønes 1 Kringlebotn
3 338 J10 1 Sotra Fana Strek
920 1 339 J10 2 Mathopen Grønn Fana Ving
2 340 J10 2 Bjarg 1 Årstad 1
3 341 J10 4 Nordnes 1 Gneist Hjellestad 2
940 1 342 J10 4 Fana Brøyt Søreide Hvit
2 343 J10 5 Mathopen Hvit Bjarg 2
3 344 J10 5 Bønes 2 Fyllingen 2
1000 1 345 J10 7 Nordnes 2 Gneist Pocahontas
2 346 J10 7 Bjarg 4 Bergen HK 2
3 347 J10 1 Fana Strek* Kringlebotn*
1020 1 348 J10 1 Bønes 1* Sotra*
2 349 J10 2 Mathopen Grønn* Bjarg 1*
3 350 J10 2 Årstad 1* Fana Ving*
1040 1 351 J10 4 Gneist Hjellestad 2* Søreide Hvit*
2 352 J10 4 Nordnes 1* Fana Brøyt*
3 353 J10 5 Fyllingen 2* Bjarg 2*
1100 1 354 J10 5 Mathopen Hvit* Bønes 2*
2 355 J10 7 Bergen HK 2* Gneist Pocahontas*
3 356 J10 7 Nordnes 2* Bjarg 4*
1120 1 357 J10 3 Gneist Hjellestad 1 Fyllingen 1
2 358 J10 3 Bergen HK 1 Sund 1
3 359 J10 6 Gneist Gaupe Bjarg 3
1140 1 360 J10 6 Årstad 2 Os
2 361 J10 8 Gneist Ulv Bønes 3
3 362 J10 8 Fyllingen 3 Sædalen 1
1200 1 363 J10 9 Fana Dobbelstuss Bønes 4
2 364 J10 9 Søreide Rød Sund 2
3 365 G10 3 Bjarg 3 Fyllingen 2
1220 1 366 G10 3 Bergen HK Årstad 2
2 367 G10 4 Kjøkkelvik 2 Os
3 368 J10 3 Sund 1 Gneist Hjellestad 1
12:40 1 369 J10 3 Fyllingen 1 Bergen HK 1
2 370 J10 6 Os Gneist Gaupe
3 371 J10 6 Bjarg 3 Årstad 2
1300 1 372 J10 8 Sædalen 1 Gneist Ulv
2 373 J10 8 Bønes 3 Fyllingen 3
3 374 J10 9 Bønes 4 Søreide Rød
1320 1 375 J10 9 Sund 2 Fana Dobbelstuss
2 376 G10 3 Fyllingen 2 Bergen HK
3 377 G10 3 Årstad 2 Bjarg 3
1340 1 378 G10 4 Os Sædalen
2 379 J10 3 Fyllingen 1* Sund 1*
3 380 J10 3 Bergen HK 1* Gneist Hjellestad 1*
1400 1 381 J10 6 Os* Bjarg 3*
2 382 J10 6 Årstad 2* Gneist Gaupe*
3 383 J10 8 Fyllingen 3* Gneist Ulv*
1420 1 384 J10 8 Sædalen 1* Bønes 3*
2 385 J10 9 Fana Dobbelstuss* Søreide Rød*
3 386 J10 9 Bønes 4* Sund 2*
1440 1 387 G10 3 Bjarg 3* Bergen HK
2 388 G10 3 Fyllingen 2 Årstad 2
3 389 G10 4 Sædalen Kjøkkelvik 2
1500 1 390 J10 10 Fana Skritt Fyllingen 4
2 391 J10 10 Årstad 4 Vadmyra
3 392 J10 11 Søreide Blå Årstad 3
1520 1 393 J10 11 Sædalen 2 Tertnes
2 394 J11 3 Bjarg 3 Gneist Panter 2
3 395 J11 3 Tertnes 2 Fana Blå
1540 1 396 J11 4 Bjarg 4 Gneist Panter 3
2 397 J11 4 Tertnes 3 Mathopen 2
3 398 G10 3/4 Fyllingen 2* Kjøkkelvik 2*
1600 1 399 G10 3/4 Bergen HK* Os*
2 400 G10 3/4 Årstad 2* Sædalen*
3 401 J10 10 Vadmyra Fana skritt
1620 1 402 J10 10 Fyllingen 4 Årstad 4
2 403 G11 1 Fana 1 Mathopen 1
3 404 G11 1 Søreide 1 Os
1640 1 405 G11 2 Gneist Fana 2
2 406 G11 2 Nordnes Tertnes
3 407 G11 3 Mathopen 2 Søreide 2
1700 1 408 J10 11 Tertnes Søreide Blå
2 409 J10 11 Årstad 3 Sædalen 2
3 410 J11 3 Gneist Panter 2 Tertnes 2
1720 1 411 J11 3 Fana Blå Bjarg 3
2 412 J11 4 Mathopen 2 Bjarg 4
3 413 J11 4 Gneist Panter 3 Tertnes 3
1740 1 414 G11 1 Mathopen 1 Søreide 1
2 415 G11 1 Os Fana 1
3 416 G11 2 Tertnes Gneist
1800 1 417 G11 2 Fana 2 Nordnes
2 418 G11 3 Årstad Mathopen 2
3 419 J10 10 Årstad 4* Fana Skritt*
1820 1 420 J10 10 Vadmyra* Fyllingen 4*
2 421 J10 11 Årstad 3* Tertnes*
3 422 J10 11 Søreide Blå* Sædalen 2*
1840 1 423 J11 3 Gneist Panter 2* Fana Blå*
2 424 J11 3 Bjarg 3* Tertnes 2*
3 425 G11 2 Gneist Nordnes
1900 1 426 G11 2 Fana 2* Tertnes
2 427 G11 3 Søreide 2 Årstad
3 428 J11 4 Mathopen 2* Gneist Panter 3*
1920 1 429 J11 4 Bjarg 4 Tertnes 3*
2 430 G11 1 Fana 1* Søreide 1*
3 431 G11 1 Os* Mathopen 1*
1940 1 432 G11 2/3 Gneist* Mathopen 2*
2 433 G11 2/3 Nordnes* Årstad*
3 434 G11 2/3 Tertnes* Søreide 2*
Søndag 3. September 2017
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
08.00 1A 435 J8 1 Gneist 1 Bjarg 1
1B 436 J8 1 Fyllingen 1 Mathopen Stjerner
2A 437 J8 2 Gneist 2 Bjarg 2
2B 438 J8 2 Fyllingen 2 Mathopen Happygirls
3A 439 J8 3 Gneist 3 Bjarg 3
3B 440 J8 3 Fyllingen 3 Mathopen Lollipop
820 1A 441 J8 4 Gneist 4 Bjarg 4
1B 442 J8 4 Fyllingen 4 Søreide Super Hvit
2A 443 J8 5 Gneist Hjellestad 1 Bjarg 5
2B 444 J8 5 Bønes 1 Søreide Super Lilla
3A 445 J8 6 Gneist Hjellestad 2 Bjarg 6
3B 446 J8 6 Bønes 2 Søreie Super Rosa
840 1A 447 J8 7 Gneist Hjellestad 3 Bjarg 7
1B 448 J8 7 Bønes 3 Årstad 1
2A 449 J8 8 Gneist Hjellestad 4 Gneist Safir
2B 450 J8 8 Bønes 4 Årstad 2
3A 451 J8 9 Gneist Delfin 1 Gneist Smaragd
3B 452 J8 9 Askøy Lyn Kringlebotn
900 1A 453 J8 10 Gneist Delfin 2 Årstad 3
1B 454 J8 11 Gneist Delfin 3 Lindås
2A 455 J8 1 Bjarg 1 Fyllingen 1
2B 456 J8 1 Mathopen Stjerner Gneist 1
3A 457 J8 2 Mathopen Happygirls Gneist 2
3B 458 J8 2 Bjarg 2 Fyllingen 2
920 1A 459 J8 3 Mathopen Lollipop Gneist 3
1B 460 J8 3 Bjarg 3 Fyllingen 3
2A 461 J8 4 Søreide Super Hvit Gneist 4
2B 462 J8 4 Bjarg 4 Fyllingen 4
3A 463 J8 5 Søreide Super Lilla Gneist Hjellestad 1
3B 464 J8 5 Bjarg 5 Bønes 1
940 1A 465 J8 6 Søreide Super Rosa Gneist Hjellestad 2
1B 466 J8 6 Bjarg 6 Bønes 2
2A 467 J8 7 Årstad 1 Gneist Hjellestad 3
2B 468 J8 7 Bjarg 7 Bønes 3
3A 469 J8 8 Årstad 2 Gneist Hjellestad 4
3B 470 J8 8 Gneist Safir Bønes 4
1000 1A 471 J8 9 Kringlebotn Gneist Delfin 1
1B 472 J8 9 Gneist Smaragd Askøy Lyn
2A 473 J8 10 Bergen HK Gneist Delfin 2
2B 474 J8 11 Lindås Sædalen
3A 475 J8 1 Gneist 1* Fyllingen 1*
3B 476 J8 1 Mathopen Stjerner* Bjarg 1*
1020 1A 477 J8 2 Fyllingen 2* Gneist 2*
1B 478 J8 2 Mathopen Happygirls* Bjarg 2*
10:20 2A 479 J8 3 Fyllingen 3* Gneist 3*
2B 480 J8 3 Mathopen Lollipop* Bjarg 3*
3A 481 J8 4 Fyllingen 4* Gneist 4*
3B 482 J8 4 Søreide Super Hvit* Bjarg 4*
1040 1A 483 J8 5 Søreide Super Lilla* Bjarg 5*
1B 484 J8 5 Bønes 1* Gneist Hjellestad 1*
2A 485 J8 6 Bønes 2* Gneist Hjellestad 2*
2B 486 J8 6 Søreide Super Rosa* Bjarg 6*
3A 487 J8 7 Bønes 3* Gneist Hjellestad 3*
3B 488 J8 7 Årstad 1* Bjarg 7*
1100 1A 489 J8 8 Årstad 2* Gneist Safir*
1B 490 J8 8 Gneist Hjellestad 4* Bønes 4*
2A 491 J8 9 Askøy Lyn* Gneist Delfin 1*
2B 492 J8 9 Kringlebotn* Gneist Smaragd*
3A 493 J8 10 Årstad 3 Bergen HK
3B 494 J8 11 Sædalen Gneist Delfin 3
1120 1A 495 J7 1 Tertnes 1 Bjarg 1
1B 496 J7 1 Gneist 1 Kringlebotn 1
2A 497 J7 2 Tertnes 2 Bjarg 2
2B 498 J7 2 Gneist 2 Kringlebotn 2
3A 499 J7 3 Tertnes 3 Bjarg 3
3B 500 J7 3 Gneist 3 Nore Neset 1
1140 1A 501 J7 4 Tertnes 4 Bjarg 4
1B 502 J7 4 Gneist 4 Nore Neset 2
2A 503 J8 10/11 Gneist Delfin 2* Lindås*
2B 504 J8 10/11 Bergen HK* Gneist Delfin 3*
3A 505 J8 10/11 Årstad 3* Sædalen*
3B 506 G7 Bjarg 1 Bjarg 2
1200 1A 507 G7 Bjarg 3 Bergen HK
1B 508 G8 1 Mathopen Bjarg 1
2A 509 G8 1 Bjarg 3 Kringlebotn
2B 510 G8 2 Bjarg 2 Bjarg 4
3A 511 G8 2 Gneist 2 Sædalen
3B 512 J7 1 Bergen HK Tertnes 1
1220 1A 513 J7 1 Bjarg 1 Kringlebotn
1B 514 J7 2 Kringlebotn 2 Tertnes 2
2A 515 J7 2 Bjarg 2 Gneist 2
2B 516 J7 3 Nore Neset 1 Tertnes 3
3A 517 J7 3 Bjarg 3 Gneist 3
3B 518 G7 Mathopen Mix Bjarg 1
1240 1A 519 J7 4 Nore Neset 2 Tertnes 4
1B 520 J7 4 Bjarg 4 Gneist 4
2A 521 G8 1 Bjarg 1 Gneist 1
2B 522 G8 1 Mathopen Bjarg 3
3A 523 G8 2 Sædalen Bjarg 2
3B 524 G7 Bjarg 2 Bjarg 3
1300 1A 525 J7 1 Tertnes 1* Gneist 1
1B 526 J9 10 Gneist Diamantene 3 Sædalen 3
2A 527 J9 11 Askøy Embla Vadmyra 2
2B 528 J7 1 Bergen HK Bjarg 1
3A 529 G8 2 Bjarg 4 Gneist 2
3B 530 G7 Bergen HK Mathopen Mix
1320 1A 531 J7 2 Tertnes 2* Gneist 2*
1B 532 J7 2 Kringlebotn 2* Bjarg 2*
2A 533 J7 3 Tertnes 3* Gneist 3*
2B 534 J7 3 Nore Neset 1* Bjarg 3*
3A 535 J7 4 Tertnes 4* Gneist 4*
3B 536 J7 4 Nore Neset 2* Bjarg 4*
1340 1A 537 G7 Bjarg 3* Mathopen Mix
1B 538 G7 Bergen HK* Bjarg 1*
2A 539 G8 1 Gneist 1 Mathopen
2B 540 G8 1 Bjarg 1* Kringlebotn
3A 541 G8 2 Bjarg 2* Gneist 2*
3B 542 G8 2 Sædalen* Bjarg 4*
1400 1A 543 J7 1 Bjarg 1* Gneist 1*
1B 544 J7 1 Kringlebotn* Bergen HK*
2A 545 J9 10 Sædalen 3 Nordnes 2
2B 546 J9 11 Vadmyra 2 Årstad
3A 547 J9 1 Bjarg 1 Mathopen Kuul
3B 548 J9 1 Bønes 1 Fana Sterk
1420 1A 549 G7 Bjarg 2* Mathopen Mix*
1B 550 G8 1 Gneist 1* Bjarg 3*
2A 551 G8 1 Kringlebotn* Mathopen*
2B 552 J9 2 Bjarg 2 Mathopen Super
3A 553 J9 2 Bønes 2 Fana Kanon
3B 554 J9 3 Bjarg 3 Mathopen Stjerner
1440 1A 555 J9 3 Bønes 3 Fana Super
1B 556 J9 4 Bjarg 4 Mathopen Lyn
2A 557 J9 4 Bønes 4 Fana Sprek
2B 558 J9 10 Nordnes 2 Gneist Diamantene 3
3A 559 J9 11 Årstad Askøy Embla
3B 560 G9 1 Gneist 1 Nordnes
1500 1A 561 G9 1 Søreide 1 Mathopen Svart
1B 562 J9 5 Bjarg 5 Mathopen Kvikk
2A 563 J9 5 Kringlebotn Panter Bergen HK 1
2B 564 J9 6 Bjarg 6 Gneist 1
3A 565 J9 6 Kringlebotn Leopard Bergen HK 2
3B 566 J9 7 Bjarg 7 Gneist 2
1520 1A 567 J9 7 Kringlebotn Tiger Fyllingen 1
1B 568 J9 8 Bjarg 8 Gneist Diamantene 1
2A 569 J9 8 Sædalen 1 Fyllingen 2
2B 570 J9 9 Gneist Diamantene 2 Sædalen 2
3A 571 J9 9 Nordnes 1 Vadmyra 1
3B 572 G9 2 Bønes 2 Gneist 2
1540 1A 573 G9 1 Nordnes Bønes 1
1B 574 G9 1 Gneist 1 Søreide 1
2A 575 G9 2 Søreide 2 Mathopen Grønn
2B 576 G9 3 Bønes 3 Gneist 3
3A 577 G9 3 Søreide 3 Årstad
3B 578 J9 1 Fana Sterk Bjarg 1
1600 1A 579 J9 1 Mathopen Kuul Bønes 1
1B 580 J9 10/11 Gneist Diamantene 3* Askøy Embla*
2A 581 J9 10/11 Sædalen 3* Vadmyra 2*
2B 582 J9 10/11 Nordnes 2* Årstad*
3A 583 J9 2 Fana Kanon Bjarg 2
3B 584 J9 2 Mathopen Super Bønes 2
1620 1A 585 J9 3 Fana Super Bjarg 3
1B 586 J9 3 Mathopen Stjerner Bønes 3
2A 587 J9 4 Fana Sprek Mathopen Lyn
2B 588 J9 4 Bjarg 4 Bønes 4
3A 589 J9 5 Mathopen Kvikk Kringlebotn Panter
3B 590 J9 5 Bergen HK 1 Bjarg 5
1640 1A 591 J9 6 Bergen HK 2 Bjarg 6
1B 592 J9 6 Gneist 1 Kringlebotn Leopard
2A 593 J9 7 Fyllingen 1 Bjarg 7
2B 594 J9 7 Gneist 2 Kringlebotn Tiger
3A 595 J9 8 Fyllingen 2 Bjarg 8
3B 596 J9 8 Gneist Diamantene 1 Sædalen 1
1700 1A 597 J9 9 Sædalen 2 Nordnes 1
1B 598 J9 9 Vadmyra 1 Gneist Diamantene 2
2A 599 G9 1 Bønes 1 Søreide 1*
2B 600 G9 1 Mathopen Svart Gneist 1
3A 601 G9 2 Gneist 2 Søreide 2
3B 602 G9 2 Mathopen Grønn Bønes 2
1720 1A 603 G9 3 Årstad Bønes 3
1B 604 G9 3 Gneist 3 Søreide 3
2A 605 J9 1 Bjarg 1* Bønes 1*
2B 606 J9 1 Mathopen Kuul* Fana Sterk*
3A 607 J9 2 Bjarg 2* Bønes 2*
3B 608 J9 2 Mathopen Super* Fana Kanon*
1740 1A 609 J9 3 Bjarg 3* Bønes 3*
1B 610 J9 3 Mathopen Stjerner* Fana Super*
2A 611 J9 4 Fana Sprek* Bjarg 4*
2B 612 J9 4 Mathopen Lyn* Bønes 4*
3A 613 J9 5 Bjarg 5* Kringlebotn Panter*
3B 614 J9 5 Mathopen Kvikk* Bergen HK 1*
1800 1A 615 J9 6 Bjarg 6* Kringlebotn Leopard*
1B 616 J9 6 Gneist 1* Bergen HK 2*
2A 617 J9 7 Kringlebotn Tiger* Bjarg 7*
2B 618 J9 7 Fyllingen 1* Gneist 2*
3A 619 J9 8 Fyllingen 2* Gneist Diamantene 1*
3B 620 J9 8 Sædalen 1* Bjarg 8*
1820 1A 621 J9 9 Nordnes 1* Gneist Diamantene 2*
1B 622 J9 9 Sædalen 2* Vadmyra 1*
2A 623 G9 1 Nordnes* Mathopen Svart*
2B 624 G9 1 Bønes 1* Gneist 1*
3A 625 G9 2 Bønes 2* Søreide 2*
3B 626 G9 2 Gneist 2* Mathopen Grønn*
1840 1A 627 G9 3 Årstad* Gneist 3*
1B 628 G9 3 Søreide 3* Bønes 3*

 

***

Årstad Idrettslag | Postboks 7 - Minde | 5821 BERGEN | Innhold kan ikke gjengis uten kildehenvisning til arstadil.no