343 lag er påmeldt – se listen her

  • torhh

Velkommen til Haukelandshallen og Åpningscup 2018 fra 17. august for seniorene og fra 21. august for de aldersbestemte klassene.

PÅMELDTE LAG pr 10. juli:

Kvinner: Bergen, Bønes (2), Fana, Fyllingen, Kjøkkelvik, Sund, Tertnes, Årstad (2)

Menn: Askøy, Bjørnar, Gneist, Stord, Viking, Årstad, Åsane

J16: Askøy (4), Bergen (2), Bjarg, Bønes, Fana (2), Gneist, Sotra, Sund, Tertnes, Vadmyra (2), Åsane

J15: Bjarg (2), Bjørnar, Bønes (2), Kringlebotn, Nordnes, Nore Neset (2), Søreide, Tertnes (2), Vadmyra, Årstad, Åsane (2)

J14: Bergen (2), Bjarg (4), Bønes (2), Nore Neset (2), Sotra (3), Søreide (2), Sund, Viking, Årstad (3), Åsane

J13: Askøy (2), Bergen (2), Bjarg (2), Bjørnar, Bønes, Fana (3), Flaktveit (2), Fyllingen (2), Gneist (3), Kjøkkelvik (2), Knarvik, Mathopen (2), Nordnes, Nore Neset, Sotra (2), Søreide, Sund, Tertnes (2), Viking, Årstad (2)

J12: Bergen (2), Bjarg (4), Bjørnar, Fana, Flaktveit (3), Fyllingen (2), Gneist (5), Kjøkkelvik (3), Mathopen (3). Nore Neset (2), Sund, Søreide (3), Tertnes (2), Årstad (2)

J11: Bergen (2), Bjarg (3), Bjørnar (2), Bønes (2), Fana (5), Fyllingen, Gneist (2), Knarvik, Kringlebotn, Mathopen, Nordnes, Sotra (4), Sædalen (2), Sund (2), Tertnes, Vadmyra, Årstad (4)

J10: Bergen (2), Bjarg (6), Bjørnar(3), Bønes (2), Fana (3), Fyllingen (2), Gneist (4), Kringlebotn (2), Mathopen (3), Nordnes, Sædalen (2), Vadmyra, Årstad (2), Åsane

J9: Bjarg (9), Bjørnar (2), Fana (2), Flaktveit (2), Fyllingen (4), Gneist (8), Kringlebotn, Tertnes, Årstad (5)

J8: Bjarg (9), Bjørnar (2), Flaktveit (2), Gneist (3), Kringlebotn (2), Tertnes (3), Vadmyra (2), Årstad (2)

J7: Bjarg (4), Gneist, Årstad

G16: Bjarg/Knarvik, Bjørnar, Gneist, Årstad

G15: Bjarg/Knarvik, Sædalen, Årstad

G14: Bjørnar, Bønes, Gneist, KIL/MIL/VIL, Tertnes (2), Årstad

G13: Bergen, Bønes (2), Fana, Gneist, KIL/MIL/VIL, Tertnes

G12: Bjørnar, Fana (2), Gneist, Mathopen (2), Søreide, Tertnes, Årstad (2)

G11: Bjarg (2), Bjørnar, Bønes, Fyllingen, Gneist (3), Kringlebotn (2), Mathopen, Sædalen, Tertnes, Vadmyra, Årstad (2)

G10: Bjørnar (2), Gneist (2), Mathopen, Nordnes, Årstad

G9: Bjarg (3), Gneist (2), Mathopen, Sædalen

G8: Bergen (2), Bjarg (4), Fana (2), Flaktveit, Gneist, Åsane

G7: Årstad

 

***

Arr-ledelsen

 

 

 

 

Årstad Idrettslag | Postboks 7 - Minde | 5821 BERGEN | Innhold kan ikke gjengis uten kildehenvisning til arstadil.no