Kampplaner for ÅPNINGSCUP 2018

  • torhh

Til årets cup er det meldt på 343 lag.

Last ned opprinnelige kampplaner her:
MERK: Disse er ikke korrigert for eventuelle endringer – se Årstad-web’en for innmeldte programendringer

Seniorcup:  Senior – for nedlasting
Aldersbestemte klasser (gutter/jenter 10 til 16 år):  Alder 10 tl 16 – for nedlasting
Minicup:  Minicup – for nedlasting

Kampprogrammet (opprinnelig) er som følger:
(kronologisk sortert)

Lørdag 18. august 2018
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
0900 1 K2 Årstad Åsane
0900 2 1 HA 2 Årstad Åsane
0900 3 2 HA 2 Gneist Askøy
0945 1 K2
0945 2 3 HA 1 Bjørnar Viking
0945 3 4 DA 2 Sund Tertnes
1030 1 5 DA 1 Årstad 1 Kjøkkelvik
1030 2 6 DB Bønes 1 Fana
1030 3 7 DB Fyllingen Bønes 2
1115 1 8 HA 2 Åsane Gneist
1115 2 9 HA 2 Askøy Årstad
1200 1 K2 Åsane Stord
1200 2 10 DA 2 Tertnes Årstad 2
1245 1 K2
1245 2 11 DB Bønes 2 Bønes 1
1245 3 12 DB Fana  Fyllingen
1330 1 13 HA 1 Stord Bjørnar
1330 2 14 DA 1 Bergen Årstad 1
1415 1 15 HA 2 Gneist Årstad
1415 2 16 HA 2 Askøy Åsane
1500 1 17 DB Bønes 1 Fyllingen
1500 2 18 DB Fana  Bønes 2
1500 3 19 DA 2 Årstad 2 Sund
1545 1 K2 Stord Årstad
1545 2 20 HA 1 Viking Stord
1545 3 21 DA 1 Kjøkkelvik Bergen
Søndag 19. august 2018
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
1000 1 22 DA KV nr 2 p 2 nr 3 p 1
1000 2 23 DA KV nr 2 p 1 nr 3 p 2
1050 1 24 HA KV nr 2 p 1 nr 3 p 2
1050 2 25 HA KV nr 2 p 2 nr 3 p 1
1140 1 26 DB SEM nr 1 i pulje nr 4 i pulje
1140 2 27 DB SEM nr 2 i pulje nr 3 i pulje
1230 1 28 DA SEM nr 1 p 1 vk 22
1230 2 29 DA SEM nr 1 p 2 vk 23
1320 1 30 HA SEM nr 1 p 1 vk 25
1320 2 31 HA SEM nr 1 p 2 vk 24
1410 1 32 DB FIN vk 26 vk 27
1500 1 33 DA FIN vk 28 vk 29
1550 1 34 HA FIN vk 30 vk 31
Tirsdag 21. august 2018
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
1630 1 35 J16 1 Askøy 1 Gneist
1630 2 36 J16 1 Fana 1 Tertnes
1630 3 37 J16 2 Vadmyra 2 Bønes
1655 1 38 J16 2 Sotra Askøy 2
1655 2 39 J16 3 Bergen 2 Bjarg
1655 3 40 J16 3 Askøy 3 Vadmyra 1
1725 1 41 J16 4 Askøy 4 Fana 2
1725 2 42 J16 4 Bergen 1 Åsane
1725 3 43 G16 Gneist Årstad
1750 1 44 G16 Bjarg/Knarvik Bjørnar
1750 2 45 J16 1 Askøy 1 Sund
1750 3 46 J16 1 Gneist Fana 1
1820 1 47 J16 2 Askøy 2 Vadmyra 2
1820 2 48 J16 2 Bønes Sotra
1820 3 49 J16 3 Bjarg Askøy 3
1845 1 50 J16 3 Vadmyra 1 Bergen 2
1845 2 51 J16 4 Åsane Askøy 4
1845 3 52 J16 4 Fana 2 Bergen 1
1915 1 53 G16 Bjørnar Gneist
1915 2 54 G16 Årstad Bjarg/Knarvik
1915 3 55 J16 1 Tertnes Sund
1940 1 56 J16 1 Fana 1 Askøy 1
1940 2 57 J16 2 Askøy 2 Bønes
1940 3 58 J16 2 Vadmyra 2 Sotra
2010 1 59 J16 3 Bergen 2 Askøy 3
2010 2 60 J16 3 Vadmyra 1 Bjarg
2010 3 61 J16 1 Sund Gneist
2035 1 62 J16 4 Bergen 1 Askøy 4
2035 2 63 J16 4 Åsane Fana 2
2035 3 64 J16 1 Tertnes Askøy 1
2105 1 65 G16 Gneist Bjarg/Knarvik
2105 2 66 G16 Årstad Bjørnar
2130 1 67 J16 1 Sund Fana 1
2130 2 68 J16 1 Gneist Tertnes
Onsdag 22. august 2018
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
1645 1 69 J15 3 Tertnes 1 Bjarg 2
1645 2 70 J15 3 Bønes 2 Årstad
1645 3 71 J15 2 Åsane 2 Bjarg 1
1710 1 72 J15 2 Bønes 1 Nore Neset 2
1710 2 73 J15 1 Nore Neset 1 Søreide
1710 3 74 J15 1 Åsane 1 Kringlebotn
1740 1 75 J15 4 Tertnes 2 Bjørnar
1740 2 76 J15 4 Nordnes Vadmyra
1740 3 77 J13 8 Årstad 2 Flaktveit 1
1805 1 78 G15 Årstad Bjarg/Knarvik
1805 2 79 J15 3 Årstad Tertnes 1
1805 3 80 J15 3 Bjarg 2 Bønes 2
1835 1 81 J15 2 Nore Neset 2 Åsane 2
1835 2 82 J15 2 Bjarg 1 Bønes 1
1835 3 83 J15 1 Søreide Åsane 1
1900 1 84 J15 1 Kringlebotn Nore Neset 1
1900 2 85 J15 4 Bjørnar Nordnes
1900 3 86 J15 4 Vadmyra Tertnes 2
1930 1 87 J13 8 Flaktveit 1 Bjarg 1
1930 2 88 G15 Bjarg/Knarvik Sædalen
1930 3 89 J15 3 Årstad Bjarg 2
1955 1 90 J15 3 Tertnes 1 Bønes 2
1955 2 91 J15 2 Bønes 1 Åsane 2
1955 3 92 J15 2 Nore Neset 2 Bjarg 1
2025 1 93 J15 1 Åsane 1 Nore Neset 1
2025 2 94 J15 1 Kringlebotn Søreide
2025 3 95 J13 8 Bjarg 1 Årstad 2
2055 1 96 J15 4 Bjørnar Vadmyra
2055 2 97 J15 4 Tertnes 2 Nordnes
2055 3 98 G15 Sædalen Årstad
Torsdag 23. august 2018
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
1645 1 99 J13 1 Gneist Lynvingene Bergen 1
1645 2 100 J13 1 Knarvik Viking
1645 3 101 J13 2 Gneist Super 1 Bjarg 2
1705 1 102 J13 2 Mathopen 1 Sund
1705 2 103 J13 3 Gneist Super 2 Askøy 1
1705 3 104 J13 3 Nore Neset Sotra 2
1730 1 105 J13 4 Fana 1 Askøy 2
1730 2 106 J13 4 Årstad 1 Flaktveit 2
1730 3 107 J13 5 Fana 2 Bjørnar
1750 1 108 J13 5 Kjøkkelvik 2 Tertnes 1
1750 2 109 J13 6 Fana 3 Bergen 2
1750 3 110 J13 6 Bønes Sotra 1
1815 1 111 J13 1 Bergen 1 Knarvik
1815 2 112 J13 1 Viking Gneist Lynvingene
1815 3 113 J13 2 Sund Gneist Super 1
1835 1 114 J13 2 Bjarg 2 Mathopen 1
1835 2 115 J13 3 Sotra 2 Gneist Super 2
1835 3 116 J13 3 Askøy 1 Nore Neset
1900 1 117 J13 4 Flaktveit 2 Fana 1
1900 2 118 J13 4 Askøy 2 Årstad 1
1900 3 119 J13 5 Tertnes 1  Fana 2
1920 1 120 J13 5 Bjørnar Kjøkkelvik 2
1920 2 121 J13 6 Bergen 2 Bønes
1920 3 122 J13 6 Sotra 1 Fana 3
1945 1 123 J13 1 Viking Bergen 1
1945 2 124 J13 1 Knarvik Gneist Lynvingene
1945 3 125 J13 2 Sund Bjarg 2
2010 1 126 J13 2 Mathopen 1 Gneist Super 1
2010 2 127 J13 3 Nore Neset Gneist Super 2
2010 3 128 J13 3 Sotra 2 Askøy 1
2030 1 129 J13 4 Flaktveit 2 Askøy 2
2030 2 130 J13 4 Årstad 1 Fana 1
2030 3 131 J13 5 Bjørnar Tertnes 1
2055 1 132 J13 5 Kjøkkelvik 2 Fana 2
2055 2 133 J13 6 Bønes Fana 3
2055 3 134 J13 6 Sotra 1 Bergen 2
Fredag 24. august 2018
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
1700 1 135 G13 2 Bønes 2 Fana
1700 2 136 G13 2 KIL/MIL/VIL Tertnes
1700 3 137 J14 2 Bønes 2 Søreide 1
1720 1 138 J14 2 Bjarg 2 Årstad 1
1720 2 139 J14 3 Bjarg 3 Årstad 2
1720 3 140 J14 3 Åsane Sotra 3
1745 1 141 J14 4 Bjarg 4 Sotra 1
1745 2 142 J14 4 Søreide 2 Bønes 1
1745 3 143 G13 1 Bønes 1 Bergen
1805 1 144 J14 5 Sotra 2 Bergen 1
1805 2 145 J14 5 Nore Neset 1 Sund
1805 3 146 G13 2 Tertnes Bønes 2
1830 1 147 G13 2 Fana KIL/MIL/VIL
1830 2 148 J14 2 Søreide 1 Årstad 1
1830 3 149 J14 2 Bjarg 2 Bønes 2
1850 1 150 J14 3 Sotra 3 Bjarg 3
1850 2 151 J14 3 Årstad 2 Åsane
1850 3 152 J14 4  Bønes 1 Bjarg 4
1915 1 153 J14 4 Sotra 1 Søreide 2
1915 2 154 G13 1 Gneist Bønes 1
1915 3 155 J14 5 Sund Sotra 2
1935 1 156 J14 5 Bergen 1 Nore Neset 1
1935 2 157 G13 2 KIL/MIL/VIL Bønes 2
1935 3 158 G13 2 Fana Tertnes
2000 1 159 J14 2 Årstad 1 Bønes 2
2000 2 160 J14 2 Søreide 1 Bjarg 2
2000 3 161 J14 3 Bjarg 3 Åsane
2020 1 162 J14 4 Sotra 1 Bønes 1
2020 2 163 J14 3 Sotra 3 Årstad 2
2020 3 164 J14 4 Bjarg 4 Søreide 2
2045 1 165 G13 1 Bergen Gneist
2045 2 166 J14 5 Sund Bergen 1
2045 3 167 J14 5 Nore Neset 1 Sotra 2
Lørdag 25. august 2018
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
0800 1 168 J12 1 Gneist 1 Bjørnar
0800 2 169 J12 1 Mathopen 2 Flaktveit 1
0800 3 170 J12 2 Gneist 2 Bjarg 1
820 1 171 J12 2 Kjøkkelvik 2 Flaktveit 3
820 2 172 J12 3 Gneist 3 Søreide stjerne
820 3 173 J12 3 Mathopen 1 Bergen 2
845 1 174 J12 4 Gneist 4 Bjarg 2
845 2 175 J12 4 Nore Neset 1 Årstad 1
845 3 176 J12 5 Gneist 5 Søreide 2
905 1 177 J12 5 Fana Tertnes 2
905 2 178 J12 6 Bjarg 3 Bergen 1
905 3 179 J12 6 Fyllingen 2 Tertnes 1
925 1 180 J12 7 Kjøkkelvik 1 Nore Neset 2
925 2 181 J12 7 Mathopen 3 Årstad 2
925 3 182 J12 8 Bjarg 4 Søreide 1
950 1 183 J12 9 Fyllingen 1 Sund
950 2 184 J12 1 Flaktveit 1 Gneist 1
950 3 185 J12 1 Bjørnar Mathopen 2
1010 1 186 J12 2 Flaktveit 3 Gneist 2
1010 2 187 J12 2 Bjarg 1 Kjøkkelvik 2
1010 3 188 J12 3 Bergen 2 Gneist 3
1035 1 189 J12 3 Mathopen 1 Søreide stjerne
1035 2 190 J12 4 Årstad 1 Gneist 4
1035 3 191 J12 4 Bjarg 2 Nore Neset 1
1055 1 192 J12 5 Tertnes 2 Gneist 5
1055 2 193 J12 5 Søreide 2 Fana
1055 3 194 J12 6 Tertnes 1 Bjarg 3
1120 1 195 J12 6 Bergen 1 Fyllingen2
1120 2 196 J12 7 Årstad 2 Kjøkkelvik 1
1120 3 197 J12 7 Nore Neset 2 Mathopen 3
1145 1 198 J12 8 Søreide 1 Kjøkkelvik 3
1145 2 199 J12 9 Sund Flaktveit 2
1145 3 200 J12 1 Flaktveit 1 Bjørnar
1205 1 201 J12 1 Gneist 1 Mathopen 2
1205 2 202 J12 2 Bjarg 1 Flaktveit 3
1205 3 203 J12 2 Kjøkkelvik 2 Gneist 2
1230 1 204 J12 3 Søreide stjerne Bergen 2
1230 2 205 J12 3 Gneist 3 Mathopen 1
1230 3 206 J12 4 Årstad 1 Bjarg 2
1250 1 207 J12 4 Nore Neset1 Gneist 4
1250 2 208 J12 5 Søreide 2 Tertnes 2
1250 3 209 J12 5 Fana Gneist 5
1315 1 210 J12 6 Bjarg 3 Fyllingen 2
1315 2 211 J12 6 Tertnes 1 Bergen 1
1315 3 212 J12 7 Mathopen 3 Kjøkkelvik 1
1340 1 213 J12 7 Nore Neset 2 Årstad 2
1340 2 214 J12 8 Kjøkkelvik 3 Bjarg 4
1340 3 215 J12 9 Flaktveit 2 Fyllingen 1
1405 1 216 J14 1 Bjarg 1 Bergen 2
1405 2 217 J14 1 Nore Neset 2 Viking
1405 3 218 G14 2 Tertnes 2 Gneist
1425 1 219 G14 2 Bønes KIL/MIL/VIL
1425 2 220 G14 1 Tertnes 1 Bjørnar
1425 3 221 J13 7 Nordnes Mathopen 2
1450 1 222 J13 7 Tertnes 2 Fyllingen 1
1450 2 223 J13 9 Kjøkkelvik 1 Søreide
1450 3 224 J14 1 Årstad 3 Bjarg 1
1510 1 225 J14 1 Bergen 2 Nore Neset 2
1510 2 226 G14 2 KIL/MIL/VIL Tertnes 2
1510 3 227 G14 2 Gneist Bønes
1535 1 228 G14 1 Bjørnar Årstad
1535 2 229 J13 7 Fyllingen 1 Nordnes
1535 3 230 J13 7 Mathopen 2 Tertnes 2
1555 1 231 J13 9 Søreide Fyllingen 2
1555 2 232 J14 1 Bjarg 1 Nore Neset 2
1555 3 233 J14 1 Viking Årstad 3
1620 1 234 G14 2 Tertnes 2 Bønes
1620 2 235 G14 2 Gneist KIL/MIL/VIL
1620 3 236 G14 1 Årstad Tertnes 1
1640 1 237 J14 1 Årstad 3 Bergen 2
1640 2 238 J14 1 Viking Bjarg 1
1640 3 239 J13 7 Fyllingen 1 Mathopen 2
1705 1 240 J13 7 Nordnes Tertnes 2
1705 2 241 J13 9 Fyllingen 2 Kjøkkelvik 1
1725 1 242 J14 1 Bergen 2 Viking
1725 2 243 J14 1 Nore Neset 2 Årstad 3
Søndag 26. august 2018
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
0900 1 244 G12 1 Fana 1 Mathopen 2
0900 2 245 G12 1 Søreide Årstad 2
0900 3 246 G12 2 Fana 2 Bjørnar
0920 1 247 G12 3 Årstad 1 Gneist
0920 2 248 J12 1/16 nr 2 p 8 nr 2 p 6
0920 3 249 J12 1/16 nr 2 p 9 nr 2 p 7
0945 1 250 J12 1/16 nr 2 p 4 nr 3 p 8
0945 2 251 J12 1/16 nr 2 p 5 nr 3 p 9
0945 3 252 J12 1/8 nr 1 p 1 nr 2 p 2
1010 1 253 J12 1/8 nr 1 p 2 nr 2 p 3
1010 2 254 J12 1/8 nr 1 p 3 nr 2 p 1
1010 3 255 J12 1/8 nr 1p 8 nr 1 p 9
1035 1 256 G12 1 Årstad 2 Fana 1
1035 2 257 G12 1 Mathopen 2 Søreide
1035 3 258 G12 2 Bjørnar Mathopen 1
1055 1 259 G12 3 Gneist Tertnes
1055 2 260 J13 1/16 nr 2 p 8 nr 2 p 6
1055 3 261 J13 1/16 nr 2 p 9 nr 2 p 7
1120 1 262 J13 1/16 nr 2 p 4 nr 3 p 8
1120 2 263 J13 1/16 nr 2 p 5 nr 3 p 9
1120 3 264 J12 1/8 nr 1 p 4 vk 248
1140 1 265 J12 1/8 nr 1 p 5 vk 249
1140 2 266 J12 1/8 nr 1 p 6 vk 250
1140 3 267 J12 1/8 nr 1 p 7 vk 251
1205 1 268 G12 1 Fana 1 Søreide
1205 2 269 G12 1 Mathopen 2 Årstad 2
1205 3 270 G12 2 Mathopen 1 Fana 2
1225 1 271 G12 3 Tertnes Årstad 1
1225 2 272 J13 1/8 nr 1 p 1 nr 2 p 2
1225 3 273 J13 1/8 nr 1 p 2 nr 2 p 3
1250 1 274 J13 1/8 nr 1 p 3 nr 2 p 1
1250 2 275 J13 1/8 nr 1 p 4 vk 260
1250 3 276 J13 1/8 nr 1 p 5 vk 261
1310 1 277 J13 1/8 nr 1 p 6 vk 262
1310 2 278 J13 1/8 nr 1 p 7 vk 263
1310 3 279 J13 1/8 nr 1 p 8 nr 1 p 9
1335 1 280 G12 KV nr 1 p 1 nr 3 p 2
1335 2 281 G12 KV nr 1 p 2 nr 3 p 3
1335 3 282 G12 KV nr 1 p 3 nr 2 p 1
1355 1 283 G12 KV nr 2 p 2 nr 2 p 3
1355 2 284 J12 KV vk 252 vk 264
1355 3 285 J12 KV vk 253 vk 265
1420 1 286 J12 KV vk 254 vk 255
1420 2 287 J12 KV vk 266 vk 267
1420 3 288 J13 KV vk 272 vk 275
1440 1 289 J13 KV vk 273 vk 276
1440 2 290 J13 KV vk 274 vk 279
1440 3 291 J13 KV vk 277 vk 278
1505 1 292 G12 SEM vk 280 vk 281
1505 2 293 G12 SEM vk 282 vk 283
1505 3 294 J12 SEM vk 284 vk 287
1525 1 295 J12 SEM vk 285 vk 286
1525 2 296 G14 KV nr 1 p 1 nr 4 p 2
1525 3 297 G14 KV nr 2 p 1 nr 3 p 2
1550 1 298 G14 KV nr 3 p 1 nr 2 p 2
1550 2 299 J13 SEM vk 288 vk 291
1550 3 300 J13 SEM vk 289 vk 290
1610 1 301 G13 KV nr 1 p 1 nr 4 p 2
1610 2 302 G13 KV nr 2 p 1 nr 3 p 2
1610 3 303 G13 KV nr 3 p 1 nr 2 p 2
1635 1 304 J14 1/8 nr 2 p 2 nr 2 p 3
1635 2 305 J14 1/8 nr 2 p 4 nr 2 p 5
1635 3 306 G14 SEM nr 1 p 2 vk 297
1700 1 307 G14 SEM vk 296 vk 298
1700 2 308 J16 KV nr 1 p 2 nr 2 p 3
1700 3 309 J16 KV nr 1 p 3 nr 2 p 4
1725 1 310 J16 KV nr 1 p 4 nr 2 p 1
1725 2 311 J16 KV nr 1 p 1 nr 2 p 2
1725 3 312 G15 Årstad Sædalen
1755 1 313 G13 SEM nr 1 p 2 vk 302
1755 2 314 J14 KV nr 1 p 2 vk 305
1755 3 315 G13 SEM vk 301 vk 303
1815 1 316 J14 KV nr 1 p 4 nr 2 p 1
1815 2 317 J14 KV nr 1 p 1 vk 304
1815 3 318 J14 KV nr 1 p 3 nr 1 p 5
1845 1 319 J15 KV nr 1 p 2 nr 2 p 3
1845 2 320 J15 KV nr 1 p 1 nr 2 p 2
1845 3 321 G15 Sædalen Bjarg/Knarvik
1910 1 322 J15 KV nr 1 p 3 nr 2 p 4
1910 2 323 J16 SEM vk 308 vk 310
1910 3 324 J15 KV nr 1 p 4 nr 2 p 1
1940 1 325 J16  SEM vk 311 vk 309
1940 2 326 J14 SEM vk 314 vk 316
1940 3 327 J14 SEM vk 317 vk 318
2010 1 328 J15 SEM vk 319 vk 324
2010 2 329 J15 SEM vk 320 vk 322
2010 3 330 G15 Bjarg/Knarvik Årstad
Mandag 27. august 2018
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
1700 1 331 J12 FIN vk 294 vk 295
1700 2
1700 3
1730 1 332 G12 FIN vk 292 vk 293
1730 2
1730 3
1800 1 333 J13 FIN vk 299 vk 300
1800 2
1800 3
1830 1 334 G13 FIN vk 313 vk 315
1830 2
1830 3
1900 1 335 J14 FIN vk 327 vk 326
1900 2
1900 3
1930 1 336 G14 FIN vk 306 vk 307
1930 2
1930 3
2000 1 337 J15 FIN vk 329 vk 328
2000 2
2000 3
2030 1 338 G15 FIN nr 1 i pulje nr 2 i pulje
2030 2
2030 3
2100 1 339 J16 FIN vk 325 vk 323
2100 2
2100 3
2130 1 340 G16 FIN nr 1 i pulje nr 2 i pulje
Fredag 31. august 2018
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
1700 1 341 G10 1 Nordnes Årstad
1700 2 342 G10 1 Bjørnar 1 Gneist 1
1700 3 343 G10 2 Mathopen Bjørnar 2
1715 1 344 J11 3 Fana 3 Bjørnar 2
1715 2 345 J11 3 Fyllingen Sædalen 1
1715 3 346 G11 1 Gneist Diamant Bjarg 1
1735 1 347 G11 1 Årstad 1 Fyllingen
1735 2 348 G11 2 Gneist Glitter Kringlebotn 1
1735 3 349 G11 2 Bjørnar Vadmyra
1755 1 350 G11 3 Bønes  Sædalen
1755 2 351 G11 3 Gneist Bjarg 2
1755 3 352 G11 4 Kringlebotn 2 Årstad 2
1810 1 353 G11 4 Mathopen Tertnes
1810 2 354 G10 2 Gneist 2 Mathopen
1810 3 355 G10 1 Årstad Bjørnar 1
1830 1 356 G10 1 Gneist 1 Nordnes
1830 2 357 J11 3 Sædalen 1 Fana 3
1830 3 358 J11 3 Bjørnar 2 Fyllingen
1845 1 359 G11 1 Bjarg 1 Årstad 1
1845 2 360 G11 1 Fyllingen Gneist Diamant
1845 3 361 G11 2 Vadmyra Gneist Glitter
1905 1 362 G11 2 Kringlebotn 1 Bjørnar
1905 2 363 G11 3 Sædalen Gneist
1905 3 364 G11 3 Bjarg 2 Bønes
1920 1 365 G11 4 Årstad 2 Mathopen
1920 2 366 G11 4 Tertnes Kringlebotn 2
1920 3 367 G10 1 Gneist 1 Årstad*
1940 1 368 G10 1 Nordnes Bjørnar 1
1940 2 369 G10 2 Bjørnar 2 Gneist 2
1940 3 370 J11 3 Fana 3* Fyllingen*
1955 1 371 J11 3 Bjørnar 2* Sædalen 1*
1955 2 372 G11 1 Gneist Diamant* Årstad 1*
1955 3 373 G11 1 Fyllingen* Bjarg 1*
2015 1 374 G11 2 Bjørnar* Gneist Glitter*
2015 2 375 G11 2 Kringlebotn 1* Vadmyra*
2015 3 376 G10 1/2 Mathopen* Bjørnar 1*
2030 1 377 G10 1/2 Bjørnar 2* Gneist 1*
2030 2 378 G10 1/2 Gneist 2* Nordnes*
2030 3 379 G11 3 Bønes* Gneist*
2050 1 380 G11 3 Sædalen* Bjarg 2*
2050 2 381 G11 4 Kringlebotn 2* Mathopen*
2050 3 382 G11 4 Årstad 2* Tertnes*
Lørdag 1. september 2018
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
0800 1 383 J10 1 Bjarg finte Bergen 1
0800 2 384 J10 1 Fyllingen Mathopen kuul
0800 3 385 J10 2 Fana 1 Kringlebotn 1
0820 1 386 J10 2 Bjarg rush Bjørnar 1
0820 2 387 J10 3 Bjarg lobb Gneist topas
0820 3 388 J10 3 Bønes 1 Sødalen 1
0840 1 389 J10 4 Bjarg oter Gneist superjenter Liland
0840 2 390 J10 4 Fyllingen Åsane
0840 3 391 J10 5 Bjarg rev Gneist Sandsli 1
0900 1 392 J10 5 Bjørnar 2 Mathopen super
0900 2 393 J10 1 Mathopen kuul Bjarg finte
0900 3 394 J10 1 Bergen 1 Fyllingen
0920 1 395 J10 2 Kringlebotn 1 Bjarg rush
0920 2 396 J10 2 Bjørnar 1 Fana 1
0920 3 397 J10 3 Gneist topas Bønes 1
0940 1 398 J10 3 Sædalen 1 Bjarg lobb
0940 2 399 J10 4 Åsane Bjarg oter
0940 3 400 J10 4 Gneist superjenter Liland Fyllingen
1000 1 401 J10 5 Mathopen super Bjarg rev
1000 2 402 J10 5 Gneist Sandsli 1 Bjørnar 2
1000 3 403 J10 1 Bjarg finte* Fyllingen*
1020 1 404 J10 1 Bergen 1* Mathopen kuul*
1020 2 405 J10 2 Kringlebotn 1* Bjørnar 1*
1020 3 406 J10 2 Fana 1* Bjarg rush*
1040 1 407 J10 3 Gneist topas* Sædalen 1*
1040 2 408 J10 3 Bønes 1* Bjarg lobb*
1040 3 409 J10 4 Gneist Superjenter Liland* Åsane*
1100 4 410 J10 4 Bjarg oter* Fyllingen*
1100 2 411 J10 5 Gneist Sandsli 1* Mathopen super*
1100 3 412 J10 5 Bjørnar 2* Bjarg rev*
1120 1 413 J10 6 Bjarg gaupe Gneist
1120 2 414 J10 6 Fana 2 Nordnes
1120 3 415 J10 7 Årstad 1 Bergen 2
1140 1 416 J10 7 Bønes 2 Vadmyra
1140 2 417 J10 8 Fana 3 Mathopen lyn
1140 3 418 J10 9 Kringlebotn 2 Årstad 2
1200 1 419 J11 8 Bjarg stjerne Bønes 2
1200 2 420 J11 8 Sund 1 Tertnes
1200 3 421 J11 9 Årstad Ny-Krohnborg 2 Vadmyra
1220 1 422 J11 7 Bønes 1 Sotra Ulveset
1220 2 423 J11 7 Gneist Hjellestad 2 Sædalen 2
1220 3 424 J10 6 Gneist Fana 2
1240 1 425 J10 6 Nordnes  Bjarg gaupe
1240 2 426 J10 7 Bergen 2 Bønes 2
1240 3 427 J10 7 Vadmyra Årstad 1
1300 1 428 J10 8 Mathopen lyn Sædalen 2
1300 2 429 J10 9 Årstad 2 Bjørnar 3
1300 3 430 J11 8 Tertnes Bjarg stjerne
1320 1 431 J11 8 Bønes 2 Sund 1
1320 2 432 J11 9 Vadmyra  Sund 2
1320 3 433 J11 7 Sædalen 2 Bønes 1
1340 1 434 J11 7 Sotra Ulveset Gneist Hjellestad 2
1340 2 435 J10 6 Gneist* Nordnes*
1340 3 436 J10 6 Fana 2* Bjarg gaupe*
1400 1 437 J10 7 Bergen 2* Vadmyra*
1400 2 438 J10 7 Årstad 1* Bønes 2*
1400 3 439 J10 8 Sædalen 2 Fana 3
1420 1 440 J10 9 Bjørnar 3 Kringlebotn 2
1420 2 441 J11 8 Tertnes Bønes 2
1420 3 442 J11 8 Sund 1* Bjarg stjerne
1440 1 443 J11 9 Sund 2 Årstad Ny-Krohnborg 2
1440 2 444 J11 7 Gneist Hjellestad 2* Bønes 1*
1440 3 445 J11 7 Sotra Ulveset* Sædalen 2*
1500 1 446 J11 6 Bjarg duper Sotra Kolltveit
1500 2 447 J11 6 Årstad Ny-Krohnborg 1 Mathopen
1500 3 448 J10 8/9 Fana 3* Årstad 2*
1520 1 449 J10 8/9 Mathopen lyn* Kringlebotn 2*
1520 2 450 J10 8/9 Sædalen 2* Bjørnar 3*
1520 3 451 J11 8/9 Årstad Ny-Krohnborg 2* Bjarg stjerne*
1540 1 452 J11 8/9 Vadmyra* Bønes 2*
1540 2 453 J11 8/9 Sund 2* Tertnes*
1540 3 454 J11 1 Fana 1 Årstad 1
1600 1 455 J11 1 Bjørnar 1 Gneist Hjellestad 1
1600 2 456 J11 2 Fana 2 Bjarg super
1600 3 457 J11 2 Bergen 1 Knarvik
1620 1 458 J11 4 Fana 4 Sotra Brattholmen 1
1620 2 459 J11 4 Årstad 2 Kringlebotn
1620 3 460 J11 5 Fana 5 Sotra Brattholmen 2
1640 1 461 J11 5 Bergen 2 Nordnes
1640 2 462 J11 6 Mathopen Bjarg duper
1640 3 463 J11 6 Sotra Kolltveit Årstad Ny-Krohnborg 1
1700 1 464 J11 1 Gneist Hjellestad 1 Fana 1
1700 2 465 J11 1 Årstad 1 Bjørnar 1
1700 3 466 J11 2 Knarvik Fana 2
1720 1 467 J11 2 Bjarg super Bergen 1
1720 2 468 J11 4 Kringlebotn Fana 4
1720 3 469 J11 4 Sotra Brattholmen 1 Årstad 2
1740 1 470 J11 5 Nordnes  Fana 5
1740 2 471 J11 5 Sotra Brattholmen 2 Bergen 2
1740 3 472 J11 6 Årstad Ny-Krohnborg 1* Bjarg duper*
1800 1 473 J11 6 Sotra Kolltveit* Mathopen*
1800 2 474 J11 1 Fana 1* Bjørnar 1*
1800 3 475 J11 1 Årstad 1* Gneist Hjellestad 1*
1820 1 476 J11 2 Fana 2* Bergen 1*
1820 2 477 J11 2 Bjarg super* Knarvik*
1820 3 478 J11 4 Fana 4* Årstad 2*
1840 1 479 J11 4 Sotra Brattholmen 1* Kringlebotn*
1840 2 480 J11 5 Fana 5* Bergen 2*
1840 3 481 J11 5 Nordnes* Sotra Brattholmen 2*
Søndag 2. september 2018
Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
0900 1A 482 G9 1 Bjarg 1 Bjarg 3
0900 1B 483 G9 1 Gneist Hjellestad 1 Sædalen
0900 2A 484 G9 2 Bjarg 2 Gneist Hjellestad 2
0900 2B 485 J9 1 Gneist Hjellestad 1 Bjarg blå
0900 3A 486 J9 1 Årstad 1 Bergen 1
0900 3B 487 J9 2 Gneist Skranev. delfin Bjarg rød
0920 1A 488 J9 2 Årstad 2 Bergen 2
0920 1B 489 J9 3 Gneist rubin Bjarg lilla
0920 2A 490 J9 3 Årstad 3 Fana sommerfugl
0920 2B 491 J9 4 Årstad 4 Fana marihøne
0920 3A 492 J9 4 Gneist Hjellestad 2 Bjarg gul
0920 3B 493 J9 5 Årstad 5 Fyllingen 1
0940 1A 494 J9 5 Gneist perle Bjarg 1
0940 1B 495 J9 6 Gneist Bjarg 2
0940 2A 496 J9 6 Fyllingen 2 Flaktveit 1
0940 2B 497 J9 7 Gneist Skranev. marsvin Bjarg 3
0940 3A 498 J9 7 Fyllingen 3 Flaktveit 2
0940 3B 499 J9 8 Gneist Hjellestad 3 Fyllingen 4
1000 1A 500 J9 8 Kringlebotn Tertnes
1000 1B 501 G9 1 Sædalen Bjarg 1
1000 2A 502 G9 1 Bjarg 3 Gneist Hjellestad 1
1000 2B 503 G9 2 Gneist Hjellestad 2 Kringlebotn
1000 3A 504 J9 1 Bergen 1 Gneist Hjellestad 1
1000 3B 505 J9 1 Bjarg blå Årstad 1
1020 1A 506 J9 2 Bergen 2 Gneist Skranev.delfin
1020 1B 507 J9 2 Bjarg rød Årstad 2
1020 2A 508 J9 3 Fana sommerfugl Gneist rubin
1020 2B 509 J9 3 Bjarg lilla Årstad 3
1020 3A 510 J9 4 Fana marihøne Gneist Hjellestad 2
1020 3B 511 J9 4 Bjarg gul Årstad 4
1040 1A 512 J9 5 Fyllingen 1 Gneist perle
1040 1B 513 J9 5 Bjarg 1 Årstad 5
1040 2A 514 J9 6 Flaktveit 1 Gneist
1040 2B 515 J9 6 Bjarg 2 Fyllingen 2
1040 3A 516 J9 7 Flaktveit 2 Gneist Skranev.marsvin
1040 3B 517 J9 7 Bjarg 3 Fyllingen 3
1100 1A 518 J9 8 Tertnes Gneist Hjellestad 3
1100 1B 519 J9 8 Fyllingen 4 Kringlebotn
1100 2A 520 G9 1 Bjarg 1 Gneist Hjellestad 1*
1100 2B 521 G9 1 Sædalen Bjarg 3
1100 3A 522 G9 2 Kringlebotn Bjarg 2
1100 3B 523 J9 1 Gneist Hjellestad 1* Årstad 1*
1120 1A 524 J9 1 Bjarg blå* Bergen 1*
1120 1B 525 J9 2 Gneist Skranev.delfin* Årstad 2*
1120 2A 526 J9 2 Bergen 2* Bjarg rød*
1120 2B 527 J9 3 Gneist rubin* Årstad 3*
1120 3A 528 J9 3 Fana sommerfugl* Bjarg lilla*
1120 3B 529 J9 4 Gneist Hjellestad 2* Årstad 4*
1140 1A 530 J9 4 Bjarg gul* Fana marihøne*
1140 1B 531 G9 1/2 Bjarg 2* Sædalen*
1140 2A 532 G9 1/2 Gneist Hjellestad 2* Bjarg 3*
1140 2B 533 G9 1/2 Kringlebotn* Bjarg 1*
1140 3A 534 J9 5 Fyllingen 1* Bjarg 1*
1140 3B 535 J9 5 Gneist perle* Årstad 5
1200 1A 536 J9 6 Fyllingen 2* Gneist*
1200 1B 537 J9 6 Bjarg 2* Flaktveit 1*
1200 2A 538 J9 7 Fyllingen 3* Gneist Skranev.marsvin1*
1200 2B 539 J9 7 Bjarg 3* Flaktveit 2*
1200 3A 540 J9 8 Kringlebotn* Gneist Hjellestad 3*
1200 3B 541 J9 8 Tertnes* Fyllingen 4*
1220 1A 542 J7 1 Bjarg gul Bjarg diamant
1220 1B 543 J7 2 Bjarg hvit Bjarg perle
1220 2A 544 G8 1 Bjarg grønn Bergen 1
1220 2B 545 G8 1 Fana 1 Åsane
1220 3A 546 G8 2 Bjarg blå Bjarg rød
1220 3B 547 G8 2 Fana 2 Flaktveit
1240 1A 548 G8 3 Bjarg gul Bergen 2
1240 1B 549 J8 1 Bjarg blå Flaktveit 1
1240 2A 550 J8 1 Bjarg Saturn Tertnes 1
1240 2B 551 J8 2 Bjarg gul Bjørnar 1
1240 3A 552 J8 2 Gneist 1 Kringlebotn 1
1240 3B 553 J8 3 Bjarg grønn Bjørnar 2
1300 1A 554 J8 3 Tertnes 2 Vadmyra 2
1300 1B 555 J8 4 Bjarg rosa Bjarg Merkur
1300 2A 556 J8 4 Gneist 2 Kringlebotn 2
1300 2B 557 J8 5 Bjarg Jupiter Flaktveit 2
1300 3A 558 J8 5 Gneist 3 Årstad 1
1300 3B 559 J8 6 Bjarg Tellus Bjarg Pluto
1320 1A 560 J8 6 Tertnes 3 Årstad 2
1320 1B 561 J7 1 Bjarg diamant Gneist
1320 2A 562 J7 2 Bjarg perle  Årstad
1320 2B 563 G8 1 Åsane Bjarg grønn
1320 3A 564 G8 1 Bergen 1 Fana 1
1320 3B 565 G8 2 Flaktveit Bjarg blå
1340 1A 566 G8 2 Bjarg rød Fana 2
1340 1B 567 G8 3 Bergen 2 Gneist Liland
1340 2A 568 J8 1 Vadmyra 1 Bjarg blå
1340 2B 569 J8 1 Flaktveit 1 Bjarg Saturn
1340 3A 570 J8 2 Kringlebotn 1 Bjarg gul
1340 3B 571 J8 2 Bjørnar 1 Gneist 1
1400 1A 572 J8 3 Vadmyra 2 Bjarg grønn
1400 1B 573 J8 3 Bjørnar 2 Tertnes 2
1400 2A 574 J8 4 Kringlebotn 2 Bjarg rosa
1400 2B 575 J8 4 Bjarg Merkur Gneist 2
1400 3A 576 J8 5 Flaktveit 2 Gneist 3
1400 3B 577 J8 5 Årstad 1 Bjarg Jupiter
1420 1A 578 J8 6 Årstad 2 Bjarg Tellus
1420 1B 579 J8 6 Bjarg Pluto Tertnes 3
1420 2A 580 J7 1 Gneist Bjarg gul
1420 2B 581 J7 2 Årstad Bjarg hvit
1420 3A 582 G8 1 Bjarg grønn* Fana 1*
1420 3B 583 G8 1 Bergen 1* Åsane*
1440 1A 584 G8 2 Fana 2 Bjarg blå
1440 1B 585 G8 2 Bjarg rød* Flaktveit
1440 2A 586 G8 3 Gneist Liland Bjarg gul
1440 2B 587 J8 1 Tertnes 1 Flaktveit 1
1440 3A 588 J8 1 Bjarg Saturn* Vadmyra 1
1440 3B 589 J8 2 Bjarg gul* Gneist 1*
1500 1A 590 J8 2 Bjørnar 1* Kringlebotn 1*
1500 1B 591 J8 3 Tertnes 2* Bjarg grønn*
1500 2A 592 J8 3 Bjørnar 2* Vadmyra 2*
1500 2B 593 J8 4 Bjarg rosa* Gneist 2*
1500 3A 594 J8 4 Kringlebotn 2* Bjarg Merkur*
1500 3B 595 J8 5 Bjarg Jupiter* Gneist 3*
1520 1A 596 J8 5 Flaktveit 2* Årstad 1*
1520 1B 597 J8 6 Tertnes 3* Bjarg Tellus*
1520 2A 598 J8 6 Bjarg Pluto* Årstad 2*
1520 2B 599 J7 1/2 Bjarg gul* Årstad*
1520 3A 600 J7 1/2 Bjarg diamant* Bjarg perle*
1520 3B 601 J7 1/2 Gneist* Bjarg hvit*
1540 1A 602 G8 2/3 Bjarg gul* Flaktveit*
1540 1B 603 G8 2/3 Bergen 2* Fana 2*
1540 2A 604 G8 2/3 Gneist Liland* Bjarg blå*
1540 2B 605 J8 1 Bjarg blå* Tertnes 1*
1540 3A 606 J8 1 Flaktveit 1* Vadmyra 1*


Arr-ledelsen

***

 

 

Årstad Idrettslag | Postboks 7 - Minde | 5821 BERGEN | Innhold kan ikke gjengis uten kildehenvisning til arstadil.no