• torhh

 

 

Åpningscupen 2018 er ferdigspilt.  

Klubben takker alle som har vært med for flott innsats! Det gjelder deltagende lag med spillere og lagledere, foreldre på dugnad, dommere, publikum og alle andre involverte. En stor takk til dere alle for helhjertet innsats! 


For ENDRINGER i kampplaner for Åpningscup 2018:
S
e liste < HER >


RESULTATER OG TABELLER:

Finalekamper mandag 27. august 2018:

Dag Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
27.08.18 1700 1,2,3 331 J12 FIN Søreide 2 Flaktveit 2 6 – 7 sd
27.08.18 1730 1,2,3 332 G12 FIN Søreide Fana 2 12 – 8
27.08.18 1800 1,2,3 333 J13 FIN Gneist Bjarg 1 5 – 10
27.08.18 1830 1,2,3 334 G13 FIN Tertnes Bønes 1 9 – 12
27.08.18 1900 1,2,3 335 J14 FIN Bjarg 3 Sotra 2 14 – 10
27.08.18 1930 1,2,3 336 G14 FIN Tertnes 1 Bjørnar 9 – 10 sd
27.08.18 2000 1,2,3 337 J15 FIN Bønes 2 Tertnes 1 10 – 9
27.08.18 2030 1,2,3 338 G15 FIN Bjarg / Knarvik Årstad 19 – 12
27.08.18 2100 1,2,3 339 J16 FIN Bergen 1 Gneist 12 – 11 sd
27.08.18 2130 1,2,3 340 G16 FIN Bjørnar Bjarg / Knarvik 15 – 12


***

Gruppespill- og mellomrundekamper, spilt 26. august:  < se her >

***

Yngre-kamper 31. august og 1. september:
Resultater for Gutter og Jenter 10 og 11 år:  < Yngre årsklasser – se her >

Jenter 12:  < se her >    for kamper spilt 25. august

Jenter 13:  < se her > for kamper spilt 23. og 25. august

Jenter 14: < se her >      for kamper spilt 24. august

Jenter 15: < se her > for kamper som spilles 22. august

Jenter 16: < se her > for kamper spilt 21. august

***

Gutter 12 : < se her >    for kamper spilt 26. august

Gutter 13:   < se her >   for kamper spilt 24. august

Gutter 14: < se her >    for kamper spilt 25. august

Gutter 15:  < se her > for kamper spilt 22. august 

Gutter 16: < se her > for kamper spilt 21. august

 

***

KAMPER og RESULTATER for SENIOR-CUP:
Se resultater og tabeller fra kamper 18. og 19. august < HER >

Dag Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
Lørdag
18.08.18 0900 3 2 HA 2 Gneist Askøy 19 – 20
18.08.18 0945 2 3 HA 1 Bjørnar Viking 13 – 13
18.08.18 1030 1 5 DA 1 Årstad 1 Bergen 15 – 16
18.08.18 1030 3 7 DB Fyllingen Bønes 2 22 – 8
18.08.18 1115 1 8 HA 2 Åsane Gneist 20 – 15
18.08.18 1200 2 10 DA 2 Tertnes Årstad 2 25 – 7
18.08.18 1245 3 12 DB Fana Fyllingen 15 – 23
18.08.18 1330 1 13 HA 1 Stord Bjørnar 15 – 14
18.08.18 1330 2 14 DA 1 Kjøkkelvik Årstad 1 15 – 22
18.08.18 1415 2 16 HA 2 Askøy Åsane 15 – 20
18.08.18 1500 2 18 DB Fana Bønes 2 29 – 15
18.08.18 1330 3 19 DA 2 Årstad 2  Tertnes (Sund) 12 – 18
18.08.18 1545 2 20 HA 1 Viking Stord 18 – 19
18.08.18 1545 3 21 DA 1 Kjøkkelvik Bergen 10 – 24
.
.
.
Dag Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
Søndag
19.08.18 1000 1 22 DA KV Årstad 2 Kjøkkelvik 15 – 22
19.08.18 1000 2 23 DA KV Årstad 1  wo
19.08.18 1050 1 24 HA KV Viking Gneist 20 – 17
19.08.18 1050 2 25 HA KV Askøy Bjørnar 9 – 19
19.08.18 1140 1 26 DB SEM nr 1 i pulje nr 4 i pulje utgår
19.08.18 1140 2 27 DB SEM Fana  wo
19.08.18 1230 1 28 DA SEM Bergen Kjøkkelvik 16 – 17
19.08.18 1230 2 29 DA SEM Tertnes Årstad 1 19 – 12
19.08.18 1320 1 30 HA SEM Stord Bjørnar 21 – 16
19.08.18 1320 2 31 HA SEM Åsane Viking 16 – 22
19.08.18 1410 1 32 DB FIN Fyllingen Fana 20 – 21
19.08.18 1500 1 33 DA FIN Kjøkkelvik Tertnes 20 – 25
19.08.18 1550 1 34 HA FIN Stord Viking 16 – 17

***

Årstad Idrettslag | Postboks 7 - Minde | 5821 BERGEN | Innhold kan ikke gjengis uten kildehenvisning til arstadil.no