Aldersgruppe 10-11 år og minicup: Kamper spilt 1. til 3. september

  • torhh

Fra 10 og 11-årsklassene:

Se bilder fra kampene HER

 

Fra minicupen: 

Se bilder fra kamper og premieutdeling HER

 

Kamper søndag 3. september:

Minicuparrangementet for aldersgruppen fra 7 til 9 år avsluttet Åpningscup’en 2017.

Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
800 1A 435 J8 1 Gneist 1 Bjarg 1
800 1B 436 J8 1 Fyllingen 1 Mathopen Stjerner
800 2A 437 J8 2 Gneist 2 Bjarg 2
800 2B 438 J8 2 Fyllingen 2 Mathopen Happygirls
800 3A 439 J8 3 Gneist 3 Bjarg 3
800 3B 440 J8 3 Fyllingen 3 Mathopen Lollipop
820 1A 441 J8 4 Gneist 4 Bjarg 4
820 1B 442 J8 4 Fyllingen 4 Søreide Super Hvit
820 2A 443 J8 5 Gneist Hjellestad 1 Bjarg 5
820 2B 444 J8 5 Bønes 1 Søreide Super Lilla
820 3A 445 J8 6 Gneist Hjellestad 2 Bjarg 6
820 3B 446 J8 6 Bønes 2 Søreie Super Rosa
840 1A 447 J8 7 Gneist Hjellestad 3 Bjarg 7
840 1B 448 J8 7 Bønes 3 Årstad 1
840 2A 449 J8 8 Gneist Hjellestad 4 Gneist Safir
840 2B 450 J8 8 Bønes 4 Årstad 2
840 3A 451 J8 9 Gneist Delfin 1 Gneist Smaragd
840 3B 452 J8 9 Askøy Lyn Kringlebotn
900 1A 453 J8 10 Gneist Delfin 2 Årstad 3
900 1B 454 J8 11 Gneist Delfin 3 Lindås
900 2A 455 J8 1 Bjarg 1 Fyllingen 1
900 2B 456 J8 1 Mathopen Stjerner Gneist 1
900 3A 457 J8 2 Mathopen Happygirls Gneist 2
900 3B 458 J8 2 Bjarg 2 Fyllingen 2
920 1A 459 J8 3 Mathopen Lollipop Gneist 3
920 1B 460 J8 3 Bjarg 3 Fyllingen 3
920 2A 461 J8 4 Søreide Super Hvit Gneist 4
920 2B 462 J8 4 Bjarg 4 Fyllingen 4
920 3A 463 J8 5 Søreide Super Lilla Gneist Hjellestad 1
920 3B 464 J8 5 Bjarg 5 Bønes 1
940 1A 465 J8 6 Søreide Super Rosa Gneist Hjellestad 2
940 1B 466 J8 6 Bjarg 6 Bønes 2
940 2A 467 J8 7 Årstad 1 Gneist Hjellestad 3
940 2B 468 J8 7 Bjarg 7 Bønes 3
940 3A 469 J8 8 Årstad 2 Gneist Hjellestad 4
940 3B 470 J8 8 Gneist Safir Bønes 4
1000 1A 471 J8 9 Kringlebotn Gneist Delfin 1
1000 1B 472 J8 9 Gneist Smaragd Askøy Lyn
1000 2A 473 J8 10 Bergen HK Gneist Delfin 2
1000 2B 474 J8 11 Lindås Sædalen
1000 3A 475 J8 1 Gneist 1* Fyllingen 1*
1000 3B 476 J8 1 Mathopen Stjerner* Bjarg 1*
1020 1A 477 J8 2 Fyllingen 2* Gneist 2*
1020 1B 478 J8 2 Mathopen Happygirls* Bjarg 2*
1020 2A 479 J8 3 Fyllingen 3* Gneist 3*
1020 2B 480 J8 3 Mathopen Lollipop* Bjarg 3*
1020 3A 481 J8 4 Fyllingen 4* Gneist 4*
1020 3B 482 J8 4 Søreide Super Hvit* Bjarg 4*
1040 1A 483 J8 5 Søreide Super Lilla* Bjarg 5*
1040 1B 484 J8 5 Bønes 1* Gneist Hjellestad 1*
1040 2A 485 J8 6 Bønes 2* Gneist Hjellestad 2*
1040 2B 486 J8 6 Søreide Super Rosa* Bjarg 6*
1040 3A 487 J8 7 Bønes 3* Gneist Hjellestad 3*
1040 3B 488 J8 7 Årstad 1* Bjarg 7*
1100 1A 489 J8 8 Årstad 2* Gneist Safir*
1100 1B 490 J8 8 Gneist Hjellestad 4* Bønes 4*
1100 2A 491 J8 9 Askøy Lyn* Gneist Delfin 1*
1100 2B 492 J8 9 Kringlebotn* Gneist Smaragd*
1100 3A 493 J8 10 Årstad 3 Bergen HK
1100 3B 494 J8 11 Sædalen Gneist Delfin 3
1120 1A 495 J7 1 Tertnes 1 Bjarg 1
1120 1B 496 J7 1 Gneist 1 Kringlebotn 1
1120 2A 497 J7 2 Tertnes 2 Bjarg 2
1120 2B 498 J7 2 Gneist 2 Kringlebotn 2
1120 3A 499 J7 3 Tertnes 3 Bjarg 3
1120 3B 500 J7 3 Gneist 3 Nore Neset 1
1140 1A 501 J7 4 Tertnes 4 Bjarg 4
1140 1B 502 J7 4 Gneist 4 Nore Neset 2
1140 2A 503 J8 10/11 Gneist Delfin 2* Lindås*
1140 2B 504 J8 10/11 Bergen HK* Gneist Delfin 3*
1140 3A 505 J8 10/11 Årstad 3* Sædalen*
1140 3B 506 G7 Bjarg 1 (tr lag) Bjarg 2  KAMP UTGÅR
1200 1A 507 G7 Bjarg 3 Bergen HK
1200 1B 508 G8 1 Mathopen Bjarg 1
1200 2A 509 G8 1 Bjarg 3  Gneist 1 Kringlebotn
1200 2B 510 G8 2 Bjarg 2 Bjarg 4
1200 3A 511 G8 2 Gneist 2 Sædalen
1200 3B 512 J7 1 Bergen HK Tertnes 1
1220 1A 513 J7 1 Bjarg 1 Kringlebotn
1220 1B 514 J7 2 Kringlebotn 2 Tertnes 2
1220 2A 515 J7 2 Bjarg 2 Gneist 2
1220 2B 516 J7 3 Nore Neset 1 Tertnes 3
1220 3A 517 J7 3 Bjarg 3 Gneist 3
1220 3B 518 G7 Mathopen Mix Bjarg 1
1240 1A 519 J7 4 Nore Neset 2 Tertnes 4
1240 1B 520 J7 4 Bjarg 4 Gneist 4
1240 2A 521 G8 1 Bjarg 1 Gneist 1
1240 2B 522 G8 1 Mathopen  UTGÅR Bjarg 3 (tr lag) UTGÅR
1240 3A 523 G8 2 Sædalen Bjarg 2
1240 3B 524 G7 Bjarg 2 (tr lag)  Bjarg 1 Bjarg 3
1300 1A 525 J7 1 Tertnes 1* Gneist 1
1300 1B 526 J9 10 Gneist Diamantene 3 Sædalen 3
1300 2A 527 J9 11 Askøy Embla Vadmyra 2
1300 2B 528 J7 1 Bergen HK Bjarg 1
1300 3A 529 G8 2 Bjarg 4 Gneist 2
1300 3B 530 G7 Bergen HK Mathopen Mix
1320 1A 531 J7 2 Tertnes 2* Gneist 2*
1320 1B 532 J7 2 Kringlebotn 2* Bjarg 2*
1320 2A 533 J7 3 Tertnes 3* Gneist 3*
1320 2B 534 J7 3 Nore Neset 1* Bjarg 3*
1320 3A 535 J7 4 Tertnes 4* Gneist 4*
1320 3B 536 J7 4 Nore Neset 2* Bjarg 4*
1340 1A 537 G7 Bjarg 3* Mathopen Mix
1340 1B 538 G7 Bergen HK* Bjarg 1*
1340 2A 539 G8 1 Gneist 1 Mathopen
1340 2B 540 G8 1 Bjarg 1* Kringlebotn
1340 3A 541 G8 2 Bjarg 2* Gneist 2*
1340 3B 542 G8 2 Sædalen* Bjarg 4*
1400 1A 543 J7 1 Bjarg 1* Gneist 1*
1400 1B 544 J7 1 Kringlebotn* Bergen HK*
1400 2A 545 J9 10 Sædalen 3 Nordnes 2
1400 2B 546 J9 11 Vadmyra 2 Årstad
1400 3A 547 J9 1 Bjarg 1 Mathopen Kuul
1400 3B 548 J9 1 Bønes 1 Fana Sterk
1420 1A 549 G7 Bjarg 2* (tr lag) Mathopen Mix*  KAMP UTGÅR
1420 1B 550 G8 1 Gneist 1* Bjarg 3*  UTGÅR
1420 2A 551 G8 1 Kringlebotn* Mathopen*
1420 2B 552 J9 2 Bjarg 2 Mathopen Super
1420 3A 553 J9 2 Bønes 2 Fana Kanon
1420 3B 554 J9 3 Bjarg 3 Mathopen Stjerner
1440 1A 555 J9 3 Bønes 3 Fana Super
1440 1B 556 J9 4 Bjarg 4 Mathopen Lyn
1440 2A 557 J9 4 Bønes 4 Fana Sprek
1440 2B 558 J9 10 Nordnes 2 Gneist Diamantene 3
1440 3A 559 J9 11 Årstad Askøy Embla
1440 3B 560 G9 1 Gneist 1 Nordnes
1500 1A 561 G9 1 Søreide 1 Mathopen Svart
1500 1B 562 J9 5 Bjarg 5 Mathopen Kvikk
1500 2A 563 J9 5 Kringlebotn Panter Bergen HK 1
1500 2B 564 J9 6 Bjarg 6 Gneist 1
1500 3A 565 J9 6 Kringlebotn Leopard Bergen HK 2
1500 3B 566 J9 7 Bjarg 7 Gneist 2
1520 1A 567 J9 7 Kringlebotn Tiger Fyllingen 1
1520 1B 568 J9 8 Bjarg 8 Gneist Diamantene 1
1520 2A 569 J9 8 Sædalen 1 Fyllingen 2
1520 2B 570 J9 9 Gneist Diamantene 2 Sædalen 2
1520 3A 571 J9 9 Nordnes 1 Vadmyra 1
1520 3B 572 G9 2 Bønes 2 Gneist 2
1540 1A 573 G9 1 Nordnes Bønes 1
1540 1B 574 G9 1 Gneist 1 Søreide 1
1540 2A 575 G9 2 Søreide 2 Mathopen Grønn
1540 2B 576 G9 3 Bønes 3 Gneist 3
1540 3A 577 G9 3 Søreide 3 Årstad
1540 3B 578 J9 1 Fana Sterk Bjarg 1
1600 1A 579 J9 1 Mathopen Kuul Bønes 1
1600 1B 580 J9 10/11 Gneist Diamantene 3* Askøy Embla*
1600 2A 581 J9 10/11 Sædalen 3* Vadmyra 2*
1600 2B 582 J9 10/11 Nordnes 2* Årstad*
1600 3A 583 J9 2 Fana Kanon Bjarg 2
1600 3B 584 J9 2 Mathopen Super Bønes 2
1620 1A 585 J9 3 Fana Super Bjarg 3
1620 1B 586 J9 3 Mathopen Stjerner Bønes 3
1620 2A 587 J9 4 Fana Sprek Mathopen Lyn
1620 2B 588 J9 4 Bjarg 4 Bønes 4
1620 3A 589 J9 5 Mathopen Kvikk Kringlebotn Panter
1620 3B 590 J9 5 Bergen HK 1 Bjarg 5
1640 1A 591 J9 6 Bergen HK 2 Bjarg 6
1640 1B 592 J9 6 Gneist 1 Kringlebotn Leopard
1640 2A 593 J9 7 Fyllingen 1 Bjarg 7
1640 2B 594 J9 7 Gneist 2 Kringlebotn Tiger
1640 3A 595 J9 8 Fyllingen 2 Bjarg 8
1640 3B 596 J9 8 Gneist Diamantene 1 Sædalen 1
1700 1A 597 J9 9 Sædalen 2 Nordnes 1
1700 1B 598 J9 9 Vadmyra 1 Gneist Diamantene 2
1700 2A 599 G9 1 Bønes 1 Søreide 1*
1700 2B 600 G9 1 Mathopen Svart Gneist 1
1700 3A 601 G9 2 Gneist 2 Søreide 2
1700 3B 602 G9 2 Mathopen Grønn Bønes 2
1720 1A 603 G9 3 Årstad Bønes 3
1720 1B 604 G9 3 Gneist 3 Søreide 3
1720 2A 605 J9 1 Bjarg 1* Bønes 1*
1720 2B 606 J9 1 Mathopen Kuul* Fana Sterk*
1720 3A 607 J9 2 Bjarg 2* Bønes 2*
1720 3B 608 J9 2 Mathopen Super* Fana Kanon*
1740 1A 609 J9 3 Bjarg 3* Bønes 3*
1740 1B 610 J9 3 Mathopen Stjerner* Fana Super*
1740 2A 611 J9 4 Fana Sprek* Bjarg 4*
1740 2B 612 J9 4 Mathopen Lyn* Bønes 4*
1740 3A 613 J9 5 Bjarg 5* Kringlebotn Panter*
1740 3B 614 J9 5 Mathopen Kvikk* Bergen HK 1*
1800 1A 615 J9 6 Bjarg 6* Kringlebotn Leopard*
1800 1B 616 J9 6 Gneist 1* Bergen HK 2*
1800 2A 617 J9 7 Kringlebotn Tiger* Bjarg 7*
1800 2B 618 J9 7 Fyllingen 1* Gneist 2*
1800 3A 619 J9 8 Fyllingen 2* Gneist Diamantene 1*
1800 3B 620 J9 8 Sædalen 1* Bjarg 8*
1820 1A 621 J9 9 Nordnes 1* Gneist Diamantene 2*
1820 1B 622 J9 9 Sædalen 2* Vadmyra 1*
1820 2A 623 G9 1 Nordnes* Mathopen Svart*
1820 2B 624 G9 1 Bønes 1* Gneist 1*
1820 3A 625 G9 2 Bønes 2* Søreide 2*
1820 3B 626 G9 2 Gneist 2* Mathopen Grønn*
1840 1A 627 G9 3 Årstad* Gneist 3*
1840 1B 628 G9 3 Søreide 3* Bønes 3*


Kamper lørdag 2. september:
G10-3,   G 10-4        og     G11-1,   G11-2,   G11-3
J10 alle puljer (1 – 11)       og      J 11-3,   J 11-4

 

Dag Dato Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
Lørdag 2. sep 1200 3 365 G10 3 Bjarg 3 Fyllingen 2   4 – 0
Lørdag 2. sep 1220 1 366 G10 3 Bergen HK Årstad 2   5 – 3
Lørdag 2. sep 1220 2 367 G10 4 Kjøkkelvik 2 Os   7 – 4
Lørdag 2. sep 1320 2 376 G10 3 Fyllingen 2 Bergen HK   2 – 5
Lørdag 2. sep 1320 3 377 G10 3 Årstad 2 Bjarg 3   5 – 4
Lørdag 2. sep 1340 1 378 G10 4 Os Sædalen   2 – 1
Lørdag 2. sep 1440 1 387 G10 3 Bjarg 3* Bergen HK   4 – 3
Lørdag 2. sep 1440 2 388 G10 3 Fyllingen 2 Årstad 2   1 – 3
Lørdag 2. sep 1440 3 389 G10 4 Sædalen Kjøkkelvik 2   4 – 3
Lørdag 2. sep 1540 3 398 G10 3/4 Fyllingen 2* Kjøkkelvik 2*   1 – 4
Lørdag 2. sep 1600 1 399 G10 3/4 Bergen HK* Os*   5 – 5
Lørdag 2. sep 1600 2 400 G10 3/4 Årstad 2* Sædalen*   5 – 1
Lørdag 2. sep 1620 2 403 G11 1 Fana 1 Mathopen 1   5 – 2
Lørdag 2. sep 1620 3 404 G11 1 Søreide 1 Os   6 – 1
Lørdag 2. sep 1740 1 414 G11 1 Mathopen 1 Søreide 1    3 – 5
Lørdag 2. sep 1740 2 415 G11 1 Os Fana 1    2 – 12
Lørdag 2. sep 1920 2 430 G11 1 Fana 1* Søreide 1*    3 – 9
Lørdag 2. sep 1920 3 431 G11 1 Os* Mathopen 1*    3 – 4
Lørdag 2. sep 1640 1 405 G11 2 Gneist Fana 2   3 – 5
Lørdag 2. sep 1640 2 406 G11 2 Nordnes (ikke møtt) Tertnes     –
Lørdag 2. sep 1640 3 407 G11 3 Mathopen 2 Søreide 2    3 – 11
Lørdag 2. sep 1740 3 416 G11 2 Tertnes Gneist    7 – 2
Lørdag 2. sep 1800 1 417 G11 2 Fana 2 Nordnes    2 – 8
Lørdag 2. sep 1800 2 418 G11 3 Årstad Mathopen 2    3 – 2
Lørdag 2. sep 1840 3 425 G11 2 Gneist Nordnes    9 – 9
Lørdag 2. sep 1900 1 426 G11 2 Fana 2* Tertnes    6 – 5
Lørdag 2. sep 1900 2 427 G11 3 Søreide 2 Årstad    9 – 5
Lørdag 2. sep 1940 1 432 G11 2/3 Gneist* Mathopen 2*    7 – 2
Lørdag 2. sep 1940 2 433 G11 2/3 Nordnes* Årstad*    8 – 2
Lørdag 2. sep 1940 3 434 G11 2/3 Tertnes* Søreide 2*    7 – 6
Lørdag 2. sep 800 1 327 J10 1 Fana Strek Bønes 1   1 – 4
Lørdag 2. sep 800 2 328 J10 1 Kringlebotn Sotra   0 – 2
Lørdag 2. sep 900 2 337 J10 1 Bønes 1 Kringlebotn   5 – 2
Lørdag 2. sep 900 3 338 J10 1 Sotra Fana Strek   4 – 4
Lørdag 2. sep 1000 3 347 J10 1 Fana Strek* Kringlebotn*    6 – 4
Lørdag 2. sep 1020 1 348 J10 1 Bønes 1* Sotra*   0 – 3
Lørdag 2. sep 800 3 329 J10 2 Årstad 1 Mathopen Grønn   6 – 0
Lørdag 2. sep 820 1 330 J10 2 Fana Ving Bjarg 1   2 – 7
Lørdag 2. sep 920 1 339 J10 2 Mathopen Grønn Fana Ving   4 – 9
Lørdag 2. sep 920 2 340 J10 2 Bjarg 1 Årstad 1   11 – 3
Lørdag 2. sep 1020 2 349 J10 2 Mathopen Grønn* Bjarg 1*   4 – 9
Lørdag 2. sep 1020 3 350 J10 2 Årstad 1* Fana Ving*   1 – 1
Lørdag 2. sep 1120 1 357 J10 3 Gneist Hjellestad 1 Fyllingen 1   2 – 4
Lørdag 2. sep 1120 2 358 J10 3 Bergen HK 1 Sund 1   0 – 4
Lørdag 2. sep 1220 3 368 J10 3 Sund 1 Gneist Hjellestad 1   6 – 1
Lørdag 2. sep 1240 1 369 J10 3 Fyllingen 1 Bergen HK 1   5 – 0
Lørdag 2. sep 1340 2 379 J10 3 Fyllingen 1* Sund 1*   2 – 1
Lørdag 2. sep 1340 3 380 J10 3 Bergen HK 1* Gneist Hjellestad 1*   3 – 2
Lørdag 2. sep 820 2 331 J10 4 Gneist Hjellestad 2 Fana Brøyt    5 – 1
Lørdag 2. sep 820 3 332 J10 4 Søreide Hvit Nordnes 1   5 – 1
Lørdag 2. sep 920 3 341 J10 4 Nordnes 1 Gneist Hjellestad 2   2 – 3
Lørdag 2. sep 940 1 342 J10 4 Fana Brøyt Søreide Hvit   3 – 5
Lørdag 2. sep 1040 1 351 J10 4 Gneist Hjellestad 2* Søreide Hvit*   2 – 4
Lørdag 2. sep 1040 2 352 J10 4 Nordnes 1* Fana Brøyt*   3 – 3
Lørdag 2. sep 840 1 333 J10 5 Bjarg 2 Bønes 2   2 – 2
Lørdag 2. sep 840 2 334 J10 5 Fyllingen 2 Mathopen Hvit   8 – 0
Lørdag 2. sep 940 2 343 J10 5 Mathopen Hvit Bjarg 2   4 – 7
Lørdag 2. sep 940 3 344 J10 5 Bønes 2 Fyllingen 2   4 – 3
Lørdag 2. sep 1040 3 353 J10 5 Fyllingen 2* Bjarg 2*   3 – 0
Lørdag 2. sep 1100 1 354 J10 5 Mathopen Hvit* Bønes 2*   4 – 6
Lørdag 2. sep 1120 3 359 J10 6 Gneist Gaupe Bjarg 3   2 – 5
Lørdag 2. sep 1140 1 360 J10 6 Årstad 2 Os   2 – 3
Lørdag 2. sep 1240 2 370 J10 6 Os Gneist Gaupe   1 – 3
Lørdag 2. sep 1240 3 371 J10 6 Bjarg 3 Årstad 2   2 – 3
Lørdag 2. sep 1400 1 381 J10 6 Os* Bjarg 3*   2 – 2
Lørdag 2. sep 1400 2 382 J10 6 Årstad 2* Gneist Gaupe*   1 – 4
Lørdag 2. sep 840 3 335 J10 7 Gneist Pocahontas Bjarg 4   7 – 1
Lørdag 2. sep 900 1 336 J10 7 Bergen HK 2 Nordnes 2   0 – 3
Lørdag 2. sep 1000 1 345 J10 7 Nordnes 2 Gneist Pocahontas   4 – 2
Lørdag 2. sep 1000 2 346 J10 7 Bjarg 4 Bergen HK 2   1 – 2
Lørdag 2. sep 1100 2 355 J10 7 Bergen HK 2* Gneist Pocahontas*   1 – 6
Lørdag 2. sep 1100 3 356 J10 7 Nordnes 2* Bjarg 4*   6 – 2
Lørdag 2. sep 1140 2 361 J10 8 Gneist Ulv Bønes 3   2 – 5
Lørdag 2. sep 1140 3 362 J10 8 Fyllingen 3 Sædalen 1   3 – 3
Lørdag 2. sep 1300 1 372 J10 8 Sædalen 1 Gneist Ulv   4 – 1
Lørdag 2. sep 1300 2 373 J10 8 Bønes 3 Fyllingen 3   1 – 3
Lørdag 2. sep 1400 3 383 J10 8 Fyllingen 3* Gneist Ulv*   4 – 3
Lørdag 2. sep 1420 1 384 J10 8 Sædalen 1* Bønes 3*   5 – 6
Lørdag 2. sep 1200 1 363 J10 9 Fana Dobbelstuss Bønes 4   2 – 6
Lørdag 2. sep 1200 2 364 J10 9 Søreide Rød Sund 2   6 – 4
Lørdag 2. sep 1300 3 374 J10 9 Bønes 4 Søreide Rød   5 – 6
Lørdag 2. sep 1320 1 375 J10 9 Sund 2 Fana Dobbelstuss   3 – 3
Lørdag 2. sep 1420 2 385 J10 9 Fana Dobbelstuss* Søreide Rød*   3 – 6
Lørdag 2. sep 1420 3 386 J10 9 Bønes 4* Sund 2*   6 – 3
Lørdag 2. sep 1500 1 390 J10 10 Fana Skritt Fyllingen 4   3 – 3
Lørdag 2. sep 1500 2 391 J10 10 Årstad 4 Vadmyra   5 – 4
Lørdag 2. sep 1600 3 401 J10 10 Vadmyra Fana skritt   2 – 3
Lørdag 2. sep 1620 1 402 J10 10 Fyllingen 4 Årstad 4   6 – 2
Lørdag 2. sep 1800 3 419 J10 10 Årstad 4* Fana Skritt*    2 – 3
Lørdag 2. sep 1820 1 420 J10 10 Vadmyra* Fyllingen 4*    1 – 6
Lørdag 2. sep 1500 3 392 J10 11 Søreide Blå Årstad 3   6 – 2
Lørdag 2. sep 1520 1 393 J10 11 Sædalen 2 Tertnes   2 – 1
Lørdag 2. sep 1700 1 408 J10 11 Tertnes Søreide Blå   2 – 8
Lørdag 2. sep 1700 2 409 J10 11 Årstad 3 Sædalen 2   4 – 3
Lørdag 2. sep 1820 2 421 J10 11 Årstad 3* Tertnes*    2 – 2
Lørdag 2. sep 1820 3 422 J10 11 Søreide Blå* Sædalen 2*    5 – 2
Lørdag 2. sep 1520 2 394 J11 3 Bjarg 3 Gneist Panter 2   8 – 2
Lørdag 2. sep 1520 3 395 J11 3 Tertnes 2 Fana Blå   6 – 4
Lørdag 2. sep 1700 3 410 J11 3 Gneist Panter 2 Tertnes 2   4 – 6
Lørdag 2. sep 1720 1 411 J11 3 Fana Blå Bjarg 3    6 – 8
Lørdag 2. sep 1840 1 423 J11 3 Gneist Panter 2* Fana Blå*    5 – 6
Lørdag 2. sep 1840 2 424 J11 3 Bjarg 3* Tertnes 2*    5 – 5
Lørdag 2. sep 1540 1 396 J11 4 Bjarg 4 Gneist Panter 3   6 – 2
Lørdag 2. sep 1540 2 397 J11 4 Tertnes 3 Mathopen 2   6 – 5
Lørdag 2. sep 1720 2 412 J11 4 Mathopen 2 Bjarg 4    3 – 8
Lørdag 2. sep 1720 3 413 J11 4 Gneist Panter 3 Tertnes 3    2 – 6
Lørdag 2. sep 1900 3 428 J11 4 Mathopen 2* Gneist Panter 3*    5 – 6
Lørdag 2. sep 1920 1 429 J11 4 Bjarg 4 Tertnes 3*    6 – 4

 

Kamper fredag 1. september:
G10-1,   G 10-2,
J 11-1,   J 11-2,   J 11-5,   J 11-6,   J 11-7  og  J 11-8

 

Dato Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
1. sep 1755 1 294 G10 1 Bjarg 1 Fyllingen 1 3 – 1
1. sep 1755 2 295 G10 1 Kringlebotn 1 Mathopen 3 –  1
1. sep 1910 3 308 G10 1 Fyllingen 1 Kringlebotn 1  3 – 5
1. sep 1930 1 309 G10 1 Mathopen Bjarg 1  2 – 7
1. sep 2050 1 321 G10 1 Bjarg 1* Kringlebotn 1*  6 – 4
1. sep 2050 2 322 G10 1 Mathopen* Fyllingen 1*  3 – 4
1. sep 1645 1 282 G10 2 Kringlebotn 2 Årstad 1  1 – 6
1. sep 1645 2 283 G10 2 Bjarg 2 Kjøkkelvik 1  5 – 8
1. sep 1755 3 296 G10 2 Kjøkkelvik 1 Kringlebotn 2  3 – 6
1. sep 1810 1 297 G10 2 Årstad 1 Bjarg 2  4 – 6
1. sep 1950 1 312 G10 2 Årstad 1* Kjøkkelvik 1*  6 – 1
1. sep 1950 2 313 G10 2 Kringlebotn 2* Bjarg 2*  1 – 8
1. sep 1720 3 290 J11 1 Bjarg 1 Tertnes 1  4 – 3
1. sep 1735 1 291 J11 1 Bjørnar 1 Mathopen 1 2 – 9
1. sep 1850 2 304 J11 1 Tertnes 1 Bjørnar 1  7 – 0
1. sep 1850 3 305 J11 1 Mathopen 1 Bjarg 1 6 – 8
1. sep 2110 2 325 J11 1 Tertnes 1* Mathopen 1* 2 – 5
1. sep 2110 3 326 J11 1 Bjarg 1* Bjørnar 1*  8 – 6
1. sep 1735 2 292 J11 2 Bjarg 2 Gneist Panter 1 3 – 7
1. sep 1735 3 293 J11 2 Bjørnar 2 Årstad 1 3 – 3
1. sep 1910 1 306 J11 2 Årstad 1 Bjarg 2 9 – 6
1. sep 1910 2 307 J11 2 Gneist Panter 1 Bjørnar 2  5 – 4
1. sep 2050 3 323 J11 2 Bjørnar 2* Bjarg 2* 1 – 5
1. sep 2110 1 324 J11 2 Årstad 1* Gneist Panter 1* 2 – 6
1. sep 1645 3 284 J11 5 Bjarg 5 Gneist Stjerner 1  5 – 1
1. sep 1700 1 285 J11 5 Fana Rød Bergen HK 2  4 – 5
1. sep 1830 1 300 J11 5 Bergen HK 2 Bjarg 5 6 – 6
1. sep 1830 2 301 J11 5 Gneist Stjerner 1         Fana Rød 1 – 3
1. sep 1950 3 314 J11 5 Bjarg 5* Fana Rød*  8 – 7
1. sep 2010 1 315 J11 5 Gneist Stjerner 1*       Bergen HK 2*  3 – 9
1. sep 1700 2 286 J11 6 Gneist Stjerner 2 Bergen HK 1  3 – 4
1. sep 1700 3 287 J11 6 Søreide 2 Sund  3 – 1
1. sep 1830 3 302 J11 6 Sund Gneist Stjerner 2  1 – 6
1. sep 1850 1 303 J11 6 Bergen HK 1 Søreide 2  4 – 3
1. sep 2010 2 316 J11 6 Gneist Stjerner 2* Søreide 2 3 – 6
1. sep 2010 3 317 J11 6 Bergen HK 1* Sund*  4 – 4
1. sep 1720 1 288 J11 7 Fana Hvit Nordnes  5 – 7
1. sep 1720 2 289 J11 8 Søreide 1 Årstad 2 7 – 6
1. sep 1810 2 298 J11 7 Nordnes Bjørnar 3  5 – 1
1. sep 1810 3 299 J11 8 Mathopen 3 Søreide 1 3 – 5
1. sep 1930 2 310 J11 7 Bjørnar 3 Fana Hvit 4 – 4
1. sep 1930 3 311 J11 8 Årstad 2 Mathopen 3 4 – 6
1. sep 2030 1 318 J11 7/8 Bjørnar 3* Mathopen 3* 4 – 7
1. sep 2030 2 319 J11 7/8 Fana Hvit* Søreide 1* 1 – 5
1. sep 2030 3 320 J11 7/8 Nordnes* Årstad 2*  8 – 5

 

Årstad Idrettslag | Postboks 7 - Minde | 5821 BERGEN | Innhold kan ikke gjengis uten kildehenvisning til arstadil.no