Puljeoppsett

Gjelder for 2015-cupen.


For Senior og aldersklasser fra 12 år og eldre
Se denne linken til puljer:  Puljeoppsett-Cup.xlsx


For 10-11 årsklassene og "Miniturneringen".
Se denne linken til puljer:  Puljeoppsett-Yngre-Mini.xlsx

***

Under følger puljeoversiktene på tabellform.

Først for senior- og de eldste årsklassene:

DA 1 DA 2 DB 1 DB 2 DB 3 HA 1 HA 2
Fana  Gneist BHK 1 Askøy BSI 2 Bønes BHK
Åsane Os Løv-Ham BHK 2 Viking Raballder Bjørnar
Bjørnar Årstad Årstad BSI 1 Åsane Viking Os
Åsane Årstad
G16 G15 G14 1 G14 2 G13 1 G13 2 G13 3
Fyllingen Askøy Bønes  Gneist Gneist 1 Knarvik Bjarg
Gneist 1 Kjøkkelvik/ Mathopen Mathopen/ Kjøkkelvik Årstad Mathopen/ Kjøkkelvik 2 Mathopen/ Kjøkkelvik 1 Bønes
Gneist 2 Viking Viking Åsane Viking Årstad 2 Gneist 2
Åsane Åsane Årstad 1
G12 1 G12 2 G12 3 J16 1 J16 2 J15 1 J15 2
Bjarg Bjørnar Askøy Gneist Askøy  Bjarg Flaktveit
Dale Fyllingen Gneist 1 Nore Neset Flaktveit Kjøkkelvik 1 Gneist 1
Gneist 2 Knarvik Kringlebotn Årstad 2 Årstad 1 Lyngbø Knarvik 2
Sotra Søreide Årstad Åsane 1 Åsane 2 Åsane 2 Voss
Sædalen
J15 3 J15 4 J15 5 J14 1 J14 2 J14 3 J14 4
Kjøkkelvik 2 BHK Knarvik 1 Askøy 2 Kjøkkelvik 1 Fana 1 Askøy 1
Mathopen Gneist 2 Os Nordnes Søreide 1 Fyllingen Kjøkkelvik 2
Åsane 1 Tertnes Årstad Sotra Årstad Nore Neset 2 Nore Neset 1
Søreide 2 Åsane 2 Tertnes 1 Tertnes 2
J14 5 J14 6 J14 7 J13 1 J13 2 J13 3 J13 4
BHK  Flaktveit Bjarg 1 BHK 1 Bønes 3 Gneist 3 Bønes 1
Bjarg 2 Gneist Fana 2 Flaktveit 2 Fyllingen 1 Tertnes 1 Nordnes
Knarvik Lyngbø Kringlebotn Gneist 2 Mathopen 1 Vadmyra 2 Sotra 3
Åsane 1 Søreide Sotra 2 Årstad 1 Åsane
J13 5 J13 6 J13 7 J13 8 J12 1 J12 2 J12 3
BHK 2 Flaktveit 1 Gneist 1 Kjøkkelvik Bjarg 2 BHK 2 Askøy
Bønes 2 Fyllingen 2 Mathopen 2 Tertnes 2 Bjørnar Bjarg 1 Bjarg 3
Knarvik Kalandseid Vadmyra 1 Årstad 2 Kjøkkelvik 2 Gneist 2 Dale
Sotra 1 Nordnes Sotra 1 Sædalen 1
J12 4 J12 5 J12 6 J12 7 J12 8 J12 9 J12 10
Bønes 2 Fyllingen 1 BHK 1 Bønes 3 Knarvik 2 Fyllingen 2 Bønes 1
Gneist 1 Knarvik 1 Os 1 Vadmyra Mathopen Lindås Flaktveit
Kjøkkelvik 1 Sotra 3 Sotra 4 Årstad Sotra 5 Sotra 6 Os 2
Sotra 2 Sædalen 2 Søreide 3 Åsane Tertnes Søreide 1 Søreide 2



Så for de yngste årsklassene samt "Miniturneringen":

J7 1 J7 2 J7 3 J7 4 J7 5 G7 1 G7 2 J8 1
BHK 1 Bjarg 2 Bjarg 3 Bjarg rev Bjarg gaupe Gneist 1 Flaktveit BHK 1
Bjarg 1 Fyllingen 2 Bjarg røyskatt Fyllingen 3 Gneist 5 Gneist 2 Gneist 3 Gneist 1
Gneist 1 Gneist 2 Flaktveit Gneist 4 Gneist 7 Lyngbø Årstad Kjøkkelvik 1
Vadmyra 1 Vadmyra 2 Gneist 3 Gneist 6 Lyngbø Sotra 1
J8 2 J8 3 J8 4 J8 5 J8 6 J8 7 J8 8 J8 9
Fyllingen 1 Fyllingen 2 Gneist 4 BHK 2 Gneist Pocahontas 1 Gneist Pocahontas 2 Fana 1 Fana 3
Gneist 2 Gneist 3 Kjøkkelvik 2 Fana 2 Kalandseid 1 Kalandseid 2 Flaktveit 2 Kjøkkelvik 4
Sotra 2 Sotra 3 Nordnes 2 Gneist 5 Nordnes 1 Lyngbø 2 Sotra Ulveset 1 Knarvik 2
Årstad 1 Sæalen 2 Sotra 4 Sotra 5 Sædalen 1 Årstad 3 Søreide stjerne rød Lyngbø 1
J8 10 J8 11 G8 1 G8 2 G8 3 J9 1 J9 2 J9 3
Flaktveit 1 Kjøkkelvik 3 Bjørnar blå 1 Bjørnar blå 2 BHK Bjarg 1 Bjarg 2 Bjarg 3
Knarvik 1 Sotra Ulveset 2 Lyngbø Sotra Minecraft hvit Bjørnar blå 3 Gneist 1 Gneist 2 Gneist 3
Søreide stjerne blå Søreide stjerne grønn Sotra Minecraft blå Årstad 2 Søreide Sotra Foldnes 1 Sotra Foldnes 2 Kjøkkelvik 1
Årstad 2 Årstad 1 Søreide 1 Søreide 2 Søreide 3
J9 4 J9 5 J9 6 J9 7 J9 8 J9 9 G9 1 G9 2
Bjarg 4 BHK blåbær BHK rognebær Flaktveit sol Flaktveit måne Bjørnar rød Askøy 1 BHK
Gneist 4 Gneist stjerne 1 Gneist stjerne 2 Nordnes Sædalen 2 Flaktveit stjerne Bjørnar Fyllingen Balic
Kjøkkelvik 2 Kjøkkelvik 3 Kjøkkelvik 4 Sædalen 1 Søreide 4 Sædalen 3 Flaktveit 1 Søreide 2
Tertnes 1 Tertnes 2 Tertnes 3 Årstad 1 Årstad 2 Nordnes 1 Tertnes 1
G9 3 G9 4 G9 5 G9 6 J11 1 J11 2 J11 3 J11 4
Askøy 2 Fyllingen Karabatic Askøy 3 Bønes BHK 1 BHK 2 Bjarg 3 Bjarg 4
Flaktveit 2 Gneist 1 Gneist 2 Fyllingen Tangen Bjarg 1 Bjarg 2 Bønes Magic Bønes Rangers
Gneist 3 Søreide 3 Nordnes 2 Søreide 1 Gneist 1 Gneist 2 Gneist 3 Gneist 4
Knarvik Årstad 1 Årstad 2 Tertnes 2 Sotra Brattholmen 1 Sotra Brattholmen 2 Årstad 1 Årstad 2
J11 5 J11 6 J11 7 J11 8 J10 1 J10 2 J10 3 J10 4
Bønes All-Stars Apeltun Fyllingen Mørk Nordnes 2 BHK 1 BHK 2 Bjørnar 1 Fylingen 4
Gneist 5 Fyllingen Breivang Knarvik Søreide Fyllingen 1 Fyllingen 2 Fyllingen 3 Gneist 1
Sædalen 1 Sædalen 2 Nordnes 1 Åsane Søreide 1 Søreide 2 Sotra Foldnes Knarvik 1
Årstad 3 Viking Sædalen 3 Tertnes blå 1 Tertnes blå 2 Tertnes blå 3 Tertnes hvit 1
J10 5 J10 6 J10 7 J10 8 J10 9 J10 10 J10 11 G11 1
Bønes 3 Flaktveit 2 Bjørnar 2 Askøy 1 Askøy 2 Askøy 3 Dale Apeltun 1
Fyllingen lysglimt Fyllingen solstråle Fyllingen stjerneskudd Bønes 1 Bønes 2 Flaktveit 1 Mathopen  Bjørnar 1
Gneist 2 Gneist 3 Gneist 4 Sædalen 1 Sædalen 2 Kjøkkelvik 1 Sædalen 4 Fyllingen
Tertnes hvit 2 Kjøkkelvik 2 Knarvik 2 Årstad 1 Årstad 2 Sædalen 3 Tertnes 1
Årstad
G11 2 G11 3 G10 1 G10 2 G10 3
Askøy Apeltun 2 BHK 1 Bønes 2 BHK 2
BHK Bjørnar 2 Bønes 1 Kjøkkelvik Bønes 3
Bønes Sotra Gneist Nordnes Os
Os Tertnes 2 Tertnes 1 Tertnes 2 Viking