Se kampprogrammet her
Cupens siste helg er for de yngste årsklassene.
I tabellen under betyr "*" at laget vil få medaljer etter ferdig spilt kamp.



Her er lørdagens kamper:


Dato Tid Bane Kamp nr. Klasse Hjemmelag Bortelag
30. aug. 2014 11:40 3 441 G10 1 Apeltun 1 Fyllingen 1
30. aug. 2014 12:00 1 442 G10 1 BHK Gneist
30. aug. 2014 13:00 2 452 G10 1 Gneist Apeltun 1
30. aug. 2014 13:00 3 453 G10 1 Fyllingen 1 BHK
30. aug. 2014 14:20 1 463 G10 1 BHK* Apeltun 1*
30. aug. 2014 14:20 2 464 G10 1 Gneist* Fyllingen 1*
             
30. aug. 2014 11:20 3 438 G10 2 Apeltun 2 Fyllingen 2
30. aug. 2014 11:40 1 439 G10 2 Bønes Kjøkkelvik
30. aug. 2014 12:40 3 450 G10 2 Kjøkkelvik Apeltun 2
30. aug. 2014 13:00 1 451 G10 2 Fyllingen 2 Bønes
30. aug. 2014 14:00 2 461 G10 2 Apeltun 2* Bønes
30. aug. 2014 14:00 3 462 G10 2 Fyllingen 2 Kjøkkelvik
30. aug. 2014 15:00 3 471 G10 2/3 Kjøkkelvik* Apeltun 3*
30. aug. 2014 15:20 1 472 G10 2/3 Bønes* Årstad*
30. aug. 2014 15:20 2 473 G10 2/3 Fyllingen 2* Sædalen*
30. aug. 2014 11:40 2 440 G10 3 Årstad Apeltun 3
30. aug. 2014 12:40 2 449 G10 3 Apeltun 3 Sædalen
30. aug. 2014 14:00 1 460 G10 3 Sædalen Årstad
             
30. aug. 2014 08:00 1 406 J10 1 Bjarg 1 Fyllingen 1
30. aug. 2014 08:00 2 407 J10 1 Gneist 1 Bønes 1
30. aug. 2014 09:00 2 416 J10 1 Tertnes Bjarg 1
30. aug. 2014 09:00 3 417 J10 1 Fyllingen 1 Gneist 1
30. aug. 2014 10:00 3 426 J10 1 Bønes 1 Tertnes
30. aug. 2014 10:20 1 427 J10 1 Bjarg 1* Gneist 1
30. aug. 2014 11:20 1 436 J10 1 Fyllingen 1* Bønes 1*
30. aug. 2014 11:20 2 437 J10 1 Tertnes* Gneist 1*
             
30. aug. 2014 08:00 3 408 J10 2 Åsane Sædalen 1
30. aug. 2014 08:20 1 409 J10 2 Askøy 1 Fyllingen 2
30. aug. 2014 09:20 1 418 J10 2 Sædalen 1 Askøy 1
30. aug. 2014 09:20 2 419 J10 2 Fyllingen 2 Åsane
30. aug. 2014 10:20 2 428 J10 2 Askøy 1* Åsane*
30. aug. 2014 10:20 3 429 J10 2 Fyllingen 2* Sædalen 1*
             
30. aug. 2014 08:20 2 410 J10 3 Fyllingen 3 Bjarg 2
30. aug. 2014 08:20 3 411 J10 3 Bønes 3 Knarvik 2
30. aug. 2014 09:20 3 420 J10 3 Knarvik 2 Fyllingen 3
30. aug. 2014 09:40 1 421 J10 3 Bjarg 2 Bønes 3
30. aug. 2014 10:40 1 430 J10 3 Fyllingen 3* Bønes 3*
30. aug. 2014 10:40 2 431 J10 3 Knarvik 2* Bjarg 2*
             
30. aug. 2014 08:40 1 412 J10 4 Gneist 2 BHK 2
30. aug. 2014 08:40 2 413 J10 4 Knarvik 1 Årstad 1
30. aug. 2014 09:40 2 422 J10 4 Årstad 1 Gneist 2
30. aug. 2014 09:40 3 423 J10 4 BHK 2 Knarvik 1
30. aug. 2014 10:40 3 432 J10 4 Gneist 2* Knarvik 1*
30. aug. 2014 11:00 1 433 J10 4 BHK 2* Årstad 1*
             
30. aug. 2014 08:40 3 414 J10 5 BHK 1 Mathopen 1
30. aug. 2014 09:00 1 415 J10 5 Kjøkkelvik Årstad 2
30. aug. 2014 10:00 1 424 J10 5 Årstad 2 BHK 1
30. aug. 2014 10:00 2 425 J10 5 Mathopen 1 Kjøkkelvik
30. aug. 2014 11:00 2 434 J10 5 Mathopen 1* Årstad 2*
30. aug. 2014 11:00 3 435 J10 5 BHK 1* Kjøkkelvik*
             
30. aug. 2014 12:00 2 443 J10 6 Gneist 3 Askøy 2
30. aug. 2014 12:00 3 444 J10 6 Bjarg 3 Årstad 3
30. aug. 2014 13:20 1 454 J10 6 Årstad 3 Gneist 3
30. aug. 2014 13:20 2 455 J10 6 Askøy 2 Bjarg 3
30. aug. 2014 14:20 3 465 J10 6 Gneist 3* Bjarg 3*
30. aug. 2014 14:40 1 466 J10 6 Askøy 2* Årstad 3*
             
30. aug. 2014 12:20 1 445 J10 7 Gneist 4 Bønes 2
30. aug. 2014 12:20 2 446 J10 7 Bjarg 4 Sædalen 2
30. aug. 2014 13:20 3 456 J10 7 Sædalen 2 Gneist 4
30. aug. 2014 13:40 1 457 J10 7 Bønes 2 Bjarg 4
30. aug. 2014 14:40 2 467 J10 7 Sædalen 2* Bønes 2*
30. aug. 2014 14:40 3 468 J10 7 Bjarg 4* Gneist 4*
             
30. aug. 2014 12:20 3 447 J10 8 Mathopen 2 Fyllingen 4
30. aug. 2014 12:40 1 448 J10 8 Årstad 4 Sædalen 3
30. aug. 2014 13:40 2 458 J10 8 Sædalen 3 Mathopen 2
30. aug. 2014 13:40 3 459 J10 8 Fyllingen 4 Årstad 4
30. aug. 2014 15:00 1 469 J10 8 Mathopen 2* Årstad 4*
30. aug. 2014 15:00 2 470 J10 8 Sædalen 3* Fyllingen 4*
             
30. aug. 2014 15:20 3 474 J11 1 Bønes 1 Kjøkkelvik 1
30. aug. 2014 15:40 1 475 J11 1 Knarvik 1 Sotra 1
30. aug. 2014 16:50 1 484 J11 1 Sotra 1 Bønes 1
30. aug. 2014 16:50 2 485 J11 1 Knarvik 1 Kjøkkelvik 1
30. aug. 2014 18:00 2 494 J11 1 Bønes 1* Knarvik 1*
30. aug. 2014 18:00 3 495 J11 1 Sotra 1* Kjøkkelvik 1*
             
30. aug. 2014 15:40 2 476 J11 2 Fyllingen 1 Nordnes
30. aug. 2014 15:40 3 477 J11 2 Askøy 1 Bjørnar blå
30. aug. 2014 16:50 3 486 J11 2 Bjørnar blå Fyllingen 1
30. aug. 2014 17:15 1 487 J11 2 Nordnes Askøy 1
30. aug. 2014 18:25 1 496 J11 2 Askøy 1* Fyllingen 1*
30. aug. 2014 18:25 2 497 J11 2 Bjørnar blå* Nordnes*
             
30. aug. 2014 16:00 1 478 J11 3 Bønes 2 Fyllingen 2
30. aug. 2014 16:00 2 479 J11 3 Sotra 2 Søreide 1
30. aug. 2014 17:15 2 488 J11 3 Søreide 1 Bønes 2
30. aug. 2014 17:15 3 489 J11 3 Fyllingen 2 Sotra 2
30. aug. 2014 18:25 3 498 J11 3 Sotra 2* Bønes 2*
30. aug. 2014 18:50 1 499 J11 3 Søreide 1* Fyllingen 2*
             
30. aug. 2014 16:00 3 480 J11 6 Bjarg Knarvik 2
30. aug. 2014 16:25 1 481 J11 6 Vadmya Søreide 2
30. aug. 2014 17:40 1 490 J11 6 Søreide 2 Bjarg
30. aug. 2014 17:40 2 491 J11 6 Knarvik 2 Vadmyra
30. aug. 2014 18:50 2 500 J11 6 Vadmyra* Bjarg*
30. aug. 2014 18:50 3 501 J11 6 Knarvik 2* Søreide 2*
             
30. aug. 2014 16:25 2 482 J11 7 BHK 2 Bjørnar rød
30. aug. 2014 16:25 3 483 J11 7 Fyllingen 3 Gneist 3
30. aug. 2014 17:40 3 492 J11 7 Fyllingen 3 Bjørnar rød
30. aug. 2014 18:00 1 493 J11 7 Gneist 3 BHK 2
30. aug. 2014 19:10 1 502 J11 7 Bjørnar rød* Gneist 3*
30. aug. 2014 19:10 2 503 J11 7 BHK 2* Fyllingen 3*
             


Velkommen til Haukelandshallen og Åpningscup 2014!


Hilsen
Håndballstyret




***




 




 








TD/THH

16.08.2014

  • G-sport
  • Obos
  • Grieg Gruppen II
  • Grasrotmidler